فلاحی:

اجرای شعار سال 1402 در گرو اراده جدی مدیران است

اجرای شعار سال 1402 در گرو اراده جدی مدیران است به گزارش پول من، عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ را در گرو این مسئله دانست که مدیران اراده جدی پای کار بودن را داشته باشند.


احمدحسین فلاحی در گفت و گو با ایسنا در ارتباط با چگونگی تحقق شعار سال ۱۴۰۲ در خصوص «مهار تورم، رشد تولید» بیان نمود: تحقق شعار سال در گرو اینست که مدیران اراده جدی پای کار آمدن داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه ما هم اکنون منابع انسانی گسترده ای در کشور داریم، اظهار داشت: در کشور هم جوانان تحصیل کرده، توانمند و جویای کار و صاحب حرف داریم و هم افراد صاحب علم و دانش به صورتی که اگر در بحث تولید و اقتصاد وارد شوند سرعت چند برابری به این حوزه می بخشند.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: نکته بعدی اینست که زمینه های تولید در کشور چه در قسمت صنعتی و کشاورزی و چه در همه منابع ما بلااستفاده مانده است و متاسفانه در میان کشورهای مختلف جزء کشورهایی هستیم که آخرین رتبه را در استفاده از منابع انسانی، کشاورزی و طبیعی داریم. با عنایت به این که این زمینه ها در کشور فراوان است و می شود این کار را کرد و اراده جدی مسؤلان و مدیران اگر وجود داشته باشد رشد تولید تحقق پیدا خواهد نمود.
فلاحی با اذعان بر این که طبیعتا لازمه مهار تورم و بالا رفتن قدرت خرید مردم، ثبات بازار، ارزآوری و عدم خروج ارز هم در گرو تولید است، تصریح کرد: اگر تولید را دنبال نکنیم و زمینه های تولید را فراهم نکنیم این اتفاقات نمی افتد.
او همینطور ضمن اشاره به مبحث صدور مجوزهای کسب و کار اظهار نمود: دستگاه ها نباید بیش از حد بن بست ها و گره هایی را در راه دریافت مجوزها ایجاد کنند، بلکه باید در این خصوص تسهیلگری انجام دهند.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در انتها اظهار داشت: در میان کشورهای همسایه کشوری هستیم که بیشترین مشکل را در بحث صدور مجوزها داریم، بنابراین متاسفانه سرمایه گذار و تولیدکننده خسته شده و مجبور به خروج سرمایه از کشور می شوند.
منبع:

1402/01/19
20:02:56
5.0 / 5
379
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , تورم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما