بر اساس آرای مردمی صورت گرفت:

بانك شهر محبوب ترین بانك خصوصی كشور

بانك شهر محبوب ترین بانك خصوصی كشور پول من: بانك شهر بر مبنای آرای مردمی بعنوان محبوب ترین بانك خصوصی در نظام بانكی كشور معرفی گردید.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از بانك شهر، در چهارمین جشنواره بانك محبوب من، این بانك بر مبنای آرای شركت كنندگان و میزان رضایت آنان، بعنوان محبوب ترین بانك خصوصی كشور در سال 96 معرفی گردید.
بر این اساس، در چهارمین دوره جشنواره «بانك محبوب من» كه با هدف اعتلای سطح كیفی خدمات بانكداری و بهبود ارتباط مردم با بانك ها و مؤسسات مالی برگزار شد، بانك شهر با كسب بالاترین آرای مردمی، بعنوان محبوب ترین بانك خصوصی و همینطور دومین بانك محبوب نظام بانكداری معرفی گردید و مورد قدردانی قرار گرفت.
همینطور بر مبنای اعلام این جشنواره، بانك شهر بعنوان بانك برتر از نظر پیگیری شبكه های اجتماعی توسط مشتریان و هم بانك اول سفارش شده توسط شركت كنندگان این جشنواره در بین تمامی بانك ها و موسسات مالی كشور، انتخاب|شد.
گفتنی است، جشنواره بانك محبوب من امسال و در چهارمین دوره، در مورد خدمات بانكی از مشتریان بانك ها به نظرسنجی اینترنتی پرداخت كه در نهایت بانك های برترو محبوب كشور از نگاه مشتریان و با انتخاب آنان معرفی گشتند.

1396/12/22
22:11:12
5.0 / 5
5977
تگهای خبر: بانك , خدمات , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما