خودروهای الكتریكی ارزان می شوند

خودروهای الكتریكی ارزان می شوند پول من: ماشین های الكتریكی در ده سال آینده می توانند از خودروهای گازسوز هم ارزان تر شوند.به گزارش پول من به نقل از خبر آنلاین به نقل از بلومبرگ، تا سال 2025 خودروهای الكتریكی ارزان تر از خودروهای بنزینی و گاز سوز خواهند شد.
خرید یك خودروی الكتریكی به واسطه مزایای آن در كاهش آلایندگی و مصرف سوخت در سراسر جهان با مشوق هایی همراه است كه سبب می گردد تا پول كمتری برای این امر توسط مصرف كنندگان پرداخت شود. بعلاوه صرفه جویی در یك بازه طولانی مدت هفت ساله ناشی از هزینه های مصرف سوخت و استهلاك كمتر تقریباً سبب می گردد تا یك خودروی الكتریكی، هزینه ای معادل یك خودروی درون سوز مشابه خود داشته باشد.
برخی از مدلها با تغییر در اندازه احتراق موتور طراحی شده كه تا سال 2024 وارد بازار می شوند و تا این سال قیمت آنها هم ارزان خواهد شد.قیمت باتری ها بسته به تقاضای بازار و البته نرخ مواد اولیه به قیمت روز خواهد بود.
هیاهو برای تولید خودروهای الكتریكی افزایش یافته است و كشورها و شركت ها برای حركت در مسیر توافقنامه پاریس كه اهداف بلندپروازانه پاك كردن شهرها از آلودگی خودروها را دنبال می كند، رقابت خویش را شروع كرده اند.
قانونگذاران بریتانیایی در ماه سپتامبر تحقیقی را در بازار این كشور شروع كرده اند كه زیرساخت های لازم را مهیا كرده و كوشش برای آنچه آخر وقت فروش و استفاده از خودروهای بنزین اعلام شده را دنبال می كنند.
اتحادیه سبز گزارش داده كه با هدفی كه بریتانیا دنبال می كند می تواند كسری تراز تجاری خویش را با 5 میلیارد پوند معادل 7 میلیارد دلار را كم كند.
صندوق جهانی پشتیبانی از حیات وحش هم گفته است كه خارج كردن خودروهای بنزینی و دیزلی می تواند 14 هزار شغل تازه در این صنعت تولید كند.
در گزارش های جداگانه ای كه هفته جاری انتشار یافته گروههای مختلفی در بریتانیا خواهان ممنوعیت استفاده از سوخت های پتروشیمی از دولت این كشور شده اند.
چین بعنوان دومین كشورآلاینده جهان به دنبال هماهنگ شدن با دولتش جهت تولید خودروهای الكتریكی است تا میزان خودروهای الكتریكی را افزایش دهد.


35351397/01/06
12:58:47
5.0 / 5
5876
تگهای خبر: ارز , بازار , بنزین , سوخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما