شرایط پرداخت پاداش به كاركنان دولت در سال ۱۳۹۷ تعیین شد

شرایط پرداخت پاداش به كاركنان دولت در سال ۱۳۹۷ تعیین شد پول من: ایلنا نوشت: برپایه ماده ۱۱ ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۷ كل كشور، در سال ۱۳۹۷، دستگاه های اجرایی می توانند حداكثر معادل یك ماه حقوق و مزایای مندرج در احكام كارگزینی را در صورت وجود اعتبار در سقف اعتبارات تخصیص یافته دستگاه اجرایی و با رعایت ماده ۷ این تصویبنامه بعنوان پاداش پرداخت نمایند.



به باعث این ماده، پرداخت یك ماه پاداش مذكور به اعضای هیأت مدیره، هیأت عامل و كاركنان شركت های دولتی از اعم از شركت های مستلزم ذكر و تصریح نام، بانك ها و بیمه های دولتی، بعد از تصویب مجامع یا شوراهای عالی آنها مجاز است.
در بند ۱۲ همین ضوابط، كمك های رفاهی مستقیم و غیرمستقیم مطابق با موافقتنامه متبادله و برای بانك ها، بیمه ها و شركت های دولتی در سقف بودجه سال ۱۳۹۶ ابلاغی سازمان برنامه و بودجه كشور قابل پرداخت می باشد.
با توجه به همین بند، پرداخت كمك های رفاهی مستقیم و غیرمستقیم به كاركنان قرارداد كار معین (مشخص) و ساعتی و موارد مبحث ماده ۱۲۴ قانون مدیریت خدمات كشوری، از محل اعتبارات مصوب پرداخت شده خزانه و با رعایت مفاد موافقتنامه، مجاز است.
35224


1397/01/28
14:48:33
5.0 / 5
5080
تگهای خبر: بانك , بیمه , پرداخت , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما