انتقاد یك نماینده مجلس: شرایط اقتصادی كشور توان شوك قیمتی خودرو را ندارد

انتقاد یك نماینده مجلس: شرایط اقتصادی كشور توان شوك قیمتی خودرو را ندارد پول من: خانه ملت به نقل از یك عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس نوشت: اقدام خودروسازان در افزایش قیمت خودرو خودسرانه است.محمد رضا منصوری از بررسی علت افزایش بی رویه قیمت انواع خودرو در كمیسیون متبوعش اطلاع داد و اظهار داشت: قیمت انواع خودرو حدود 6 تا 8 میلیون تومان افزایش یافته كه معتقدم خودروسازان خودسرانه نسبت به این تصمیم اقدام نموده اند.
عضو كمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزایش قمیت انواع خودرو از جانب خودروسازان را اقدامی غیر منطقی و باعث افزایش بیشتر نرخ تورم در جامعه دانست و تصریح كرد: شرایط اقتصادی كشور به گونه ای نیست كه اقتصاد، توان شوك و تولید التهاب جدیدی در كالاها، به خصوص خودرو را داشته باشد، خودروسازان باید به این مسئله توجه جدی داشته باشند.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس خاطرنشان كرد: بررسی افزایش قیمت بی رویه انواع خودرو كه طی روزها و هفته های اخیر شاهد آن بودیم، در دستوركار جدی كمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار گرفته و با حضور مسئولان مربوطه، علل و عوامل آن مورد بررسی قرار می گیرد.
منصوری با تاكید بر اینكه وزیر، صنعت، معدن و تجارت باید نسبت به افزایش قیمت خودروها پاسخگو باشد، اظهار داشت: ای كاش خودروسازان در كنار افزایش قیمت های محصولات شان، كیفیت را هم ارتقا می دادند، در این صورت توجیهی برای افزایش قیمت پیدا می شد.
وی افزود: به صورت قطع، نمایندگان مجلس، با هرگونه افزایش قیمت خودرو، بدون در نظر گرفتن ارتقای سطح كیفی محصولات مخالف اند؛ خودروسازان باید درباره علل و یا عوامل افزایش یك باره قیمت محصولات شان به نمایندگان مردم در خانه ملت توضیح دهند.
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس در انتها تصریح كرد: مردم از كیفیت پایین و قیمت بالای محصولات كارخانه های خودروسازی داخلی گلایه دارند، معتقدم حقوق مصرف كننده در هیچ كدام از اركان روند خودروسازی مدنظر قرار نگرفته است.

3535

1397/02/15
11:36:14
5.0 / 5
5127
تگهای خبر: اقتصاد , قیمت , كمیسیون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما