نشاط ملی با حضور فراگیر بانك صادرات در صنایع بزرگ و كوچك كشور

نشاط ملی با حضور فراگیر بانك صادرات در صنایع بزرگ و كوچك كشور پول من: ​تامین مالی بالغ بر ۱۲۰ طرح بزرگ ملی در حوزه های مختلف اقتصادی طی سال ۹۶ در بانك صادرات به تصویب رسید و برنامه ریزی برای سود آوری، پشتیبانی از تولید داخلی، صنعت و اشتغال با جدیت دنبال می گردد.به گزارش پول من به نقل از مهر و به نقل از بانك صادرات ایران، بزرگترین بانك خصوصی كشور با قدمت ۶۶ ساله خود همچنان مرجع تامین مالی خیلی از پروژه های زیر بنایی و مادر تخصصی كشور است كه ضمن حفظ اعتماد مردم، بیشترین تاثیر گذاری را در تحولات اقتصادی بر جای نهاده است.
در این راستا طی سال ۹۶ بیش از ۱۲۰ طرح در بخش های مختلف اقتصادی نظیر صنعت، خدمات، كشاورزی، تجارت و بازرگانی و... جهت دریافت تسهیلات بلندمدت (سرمایه ثابت) در اركان اعتباری بانك به تصویب رسیده كه ضمن افزایش درآمدهای مطمئن برای بانك، چشم انداز روشنی از توسعه اقتصادی و تولید را در استان های مختلف بوجود آورده است.
بنا براین گزارش، مشاركت بانك در احداث نیروگاه های سیكل تركیبی در مناطق مختلف همچون خراسان رضوی، اصفهان، بوشهر، كرمانشاه، یزد و... همینطور حضور حمایتی در طرح های مختلف پتروشیمی نظیر پتروشیمی داراب، فسا، جهرم، فیروزآباد و... با هدف كمك به تحقق اهداف كلان اقتصادی و یافتن بازار های صادراتی در تصویب این طرح ها مورد توجه بوده است.
در همین حال، انعقاد تفاهم نامه مشترك بین بانك و سازمان ها و ارگان های مختلف همچون سازمان بنادر و دریانوردی، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صندوق توسعه صنایع دریایی در بنادر مهم كشور همچون شهید رجایی، چابهار، بندر بوشهر، بندر انزلی، بندر امیر آباد و سایر بنادر كشور طرح های مختلفی در زمینه خرید تجهیزات بندری، خرید و ساخت شناورهای مختلف، عرضه خدمات دریایی و... مصوب و به بهره برداری رسیده است.
توجه به بخش گردشگری با تصویب ۳۰ طرح بزرگ جهت ساخت هتل و مجتمع های بین راهی و تفریحی در استان های خراسان رضوی، فارس، مازندران، تهران، گیلان، هرمزگان، قزوین، یزد، كرمان، خوزستان از یك سو و اهمیت دادن به بهداشت و درمان كشور در تصویب طرح های بزرگ جهت احداث بیمارستان، مراكز دیالیز و درمان بیماران سرطانی در آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، تهران و مازندران نشان دهنده تمركز اركان اعتباری بانك بر عمل به مسئولیت های اجتماعی و ظرفیت های اقتصادی كشور بوده است.

1397/03/05
14:18:05
5.0 / 5
5036
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , خدمات , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما