نهاوندیان اعلام كرد:

جزئیات جدید از پرداخت مطالبات سپرده گذاران ۵موسسه غیرمجاز

جزئیات جدید از پرداخت مطالبات سپرده گذاران ۵موسسه غیرمجاز پول من: معاون اقتصادی رئیس جمهور اظهار داشت: سپرده تعاونی های افضل توس، البرز ایرانیان، وحدت، فرشتگان و ثامن الحجج، تا مبلغ یك میلیارد تومان از هفته آینده تا آخر تیرماه پرداخت می گردد.


به گزارش پول من به نقل از پژوهشكده پولی و بانكی، محمد نهاوندیان اظهار داشت: با دستور رئیس جمهور و برپایه پیشنهاد كمیته منتخب رسیدگی به مسائل سپرده گذاران تعاونی های اعتباری، كه به تأیید سران سه قوه رسیده است، سپرده گذاران تعاونی های افضل توس، البرز ایرانیان، وحدت، فرشتگان و ثامن الحجج هر یك تا مبلغ یك میلیارد تومان سپرده خویش را دریافت خواهند كرد.
وی اظهار داشت: با شروع كار هیأت های تصفیه این مؤسسات، كه وظیفه شناسائی و فروش اموال این مؤسسات را به عهده گرفته اند، بازپرداخت وجوه تأمین شده از جانب بانك مركزی سرعت بیشتری می یابد.
نهاوندیان در این باره اضافه كرد: این كار طی چند مرحله صورت خواهد گرفت كه از هفته آینده آغاز و تا آخر تیرماه به آخر خواهد رسید، جدول زمانی پرداخت ها شامل زمان رجوع و میزان پرداخت ها در هر مرحله توسط بانك مركزی اعلام خواهد شد.
وی خاطرنشان كرد: با اجرای این تصمیم، اكثریت قریب به اتفاق سپرده گذاران این مؤسسات كه تعداد آنان بیش از سه میلیون نفر است سپرده های خویش را كه با اقدامات متخلفانه مدیران مؤسسات مذكور دچار مشكل شده بود، دریافت خواهند كرد.
معاون اقتصادی رئیس جمهور تصریح كرد: پیگرد قضایی این تخلفات و مجازات كسانی كه از اعتماد مردم سوء بهره برده اند با اولویت در دستور كار قوه قضائیه قرار گرفته است.

1397/03/14
23:41:28
5.0 / 5
4595
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما