در دیدار معاون بانك مركزی و مدیرعامل بیمه صادراتی روسیه؛

امضای تفاهم نامه تأمین مالی میان ایران و روسیه

امضای تفاهم نامه تأمین مالی میان ایران و روسیه به گزارش پول من یادداشت تفاهم تأمین مالی میان بانك مركزی جمهوری اسلامی ایران و موسسه دولتی بیمه صادراتی روسیه (اكسیار) امضا گردید.


به گزارش پول من به نقل از بانك مركزی، معاون ارزی بانك مركزی در دیدار با «الكسی تیوپانف»، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه صادراتی روسیه «اكسیار»، خواستار تسریع در تأمین مالی پروژه های میان طرفین شد و اظهار داشت: از به نتیجه رسیدن مذاكرات مربوط به قراردادهای فاینانس خرسندیم و امیدواریم این همكاری ها بیش از پیش ادامه یابد. الكسی تیوپانف، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل اكسیار، هم در این جلسه با استقبال از به ثمر نشستن مذاكرات، در مورد كلیات قرارداد تأمین مالی خاطرنشان كرد: امیدواریم پروژه های مختلف بخش خصوصی و دولتی ایران بتوانند به زودی از تسهیلات تأمین مالی بانك های روسی استفاده كنند و بدین ترتیب، زمینه گسترش هر چه بیشتر روابط اقتصادی میان دو كشور فراهم گردد.

گفتنی است در این دیداربر كلیات شرایط تأمین مالی میان بانك های ایرانی و روسی توافق شد و بر این اساس در چارچوب توافق یادشده بانك های ایرانی می توانند برای پروژه هایی كه مجوزهای داخلی آن را دریافت كردند، به دریافت فاینانس از بانك های روسی اقدام كنند. همینطور تسهیلاتی كه از بانك های روسی دریافت می گردد برای بخش های دولتی و خصوصی استفاده و در صنایع مختلفی كه اولویت آنها به تأیید دستگاه های اجرایی ذیربط رسیده باشد، مصرف می گردد. خاطرنشان می شود، با عنایت به امضای یادداشت تفاهم میان دو طرف، قرارداد عمومی تأمین مالی به زودی میان بانك های ایرانی و روسی امضا و عملیاتی خواهد شد.
 

1396/07/23
22:15:23
5.0 / 5
4618
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما