ربیعی بعد از نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی:

تثبیت قیمت ارز قطعی است، حمایت اجتماعی از معیشت مردم

تثبیت قیمت ارز قطعی است، حمایت اجتماعی از معیشت مردم پول من: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی در حاشیه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: با تصمیماتی كه گرفته می گردد بطور قطع به تثبیت قیمت ارز خواهیم رسید.به گزارش پول من به نقل از مهر، علی ربیعی بعد از آخر نشست جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی با اشاره به بررسی نوسانات قیمت ارز در این جلسه خاطرنشان كرد: تصمیمات خوبی در زمینه نوسانات قیمت ارز گرفته شد؛ رییس كل بانك مركزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه و چند دستگاه دیگر مطالعات خویش را در این باره در جلسه مطرح نمودند و برای جلسه آینده طرح جامع آن ارائه خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه به مرور زمان با تصمیماتی كه گرفته می گردد بطور قطع به تثبیت قیمت ارز خواهیم رسید، اضافه كرد: در این جلسه درباره آثار تحریم در ابعاد مختلف بحث و بررسی گردید. در این جلسه همینطور درباره اشتغال، حوزه كار، صنعت، كشاورزی و خدمات و تقدم و تاخرهای زمانی كه بر این مسایل اثر خواهد داشت بحث شد.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی افزود: مبحث دیگر بحث حمایت اجتماعی از معیشت مردم و در حقیقت محافظت از زندگی عمومی مردم و همینطور رفع آثار تحریم و اتفاقاتی است كه در حوزه اقتصاد افتاده است.
ربیعی افزود: وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در این زمینه كاری انجام داده بود كه به همراه سازمان برنامه و بودجه در این جلسه گزارشهایی ارائه شد و پیش بینی كردیم كه بر روی هر دهك چه تاثیری خواهد گذاشت.

1397/05/08
22:13:19
5.0 / 5
5154
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , تحریم , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما