برای یازدهمین سال متوالی؛

بانك پاسارگاد از نفرات برتر كنكور سراسری قدردانی نمود

بانك پاسارگاد از نفرات برتر كنكور سراسری قدردانی نمود پول من: بانك پاسارگاد برای یازدهمین سال متوالی، از نفرات اول تا سوم آزمون سراسری، در ۵ رشته آزمایشی تقدیركرد.به گزارش پول من به نقل از مهر و به نقل از بانك پاسارگاد، در مراسمی كه در تاریخ ۲۱ آذر ۱۳۹۷، با حضور آیت الله دكتر محقق داماد عضو فرهنگستان علوم، دكتر سهراب پور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان، اعضای هیأت امنا و هیأت مؤسس دانشگاه خاتم، تعدادی از استادان دانشگاه ها، مدیران بانك پاسارگاد، نفرات برگزیده كنكور سراسری سال ۹۷ و سال های گذشته و خانواده آنها در محل دانشگاه خاتم برگزار شد، از نفرات اول تا سوم كنكور سراسری تجلیل شد.
بر اساس این خبر، بانك پاسارگاد ضمن اهدای ۲۵ هزار سهم بانك به نفرات اول، ۱۷ هزار و ۵۰۰ سهم به نفرات دوم و ۱۲ هزار و ۵۰۰ سهم به نفرات سوم، ماهیانه مبلغ ۶۶۰ هزار تومان تا هر زمان كه در داخل كشور ادامه تحصیل دهند، به حساب این عزیزان واریز خواهدنمود.
رئیس هیأت امنای دانشگاه خاتم: علمی مفید می باشد كه موجب حل مشكلات شود
آیت الله دكتر محقق داماد در این مراسم ضمن تبریك به ملت ایران به سبب آنكه در آینده از دانش نفرات برتر كنكور سراسری بهره مند خواهند شد، اظهار داشت: یك زمانی بشر به فكر بودن و زندگی كردن بود ولی در قرن حاضر بشر فقط به فكر داشتن است. ما امروز در كشور خود، عالمان و دانشمندان بسیاری داریم اما آیا با دانش و مدیریت علمی مشكلات را حل می كنیم؟ آیا پذیرفته ایم كه كشور به مدیریت علمی نیاز دارد؟ مدیریت و اقتصاد هر دو علم هستند.
وی با تاكید بر بهره گیری از علم و تخصص افزود: اگر دانشگاه های ما در صنعت پیشرفته باشند و در آنها علم به عرش برسد، اما در جامعه از این علم نفع نبریم، این علم چه مزیتی دارد؟ علم و دانشی مفید می باشد كه به درد جامعه بخورد و مشكل مردم را حل كرده و موجب نفع انسان ها شود.

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان: دانشگاه خاتم، نتیجه ی توجه بانك پاسارگاد به مسئولیت های اجتماعی خود است
دكتر سهراب پور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان باز با اشاره به تأسیس دانشگاه خاتم توسط بانك پاسارگاد اظهار داشت: دكتر قاسمی مدیرعامل بانك پاسارگاد بعنوان یكی از شخصیت های تأثیرگذار كه سال ها در سطوح بالا مشاغلی را داشته اند، علاقه ی خاصی به علم دارند و به این جهت دانشگاه خاتم را احداث كردند. ایشان می خواهند در ایران یك استن فورد بسازند و به نظر من می توانند.
وی افزود: بانك پاسارگاد بعنوان یك مؤسسه خصوصی بزرگ در كشور از لحاظ مسئولیت های اجتماعی اقدامات بزرگی انجام داده و در رأس این امور فعالیت های علمی است كه به ساخت دانشگاه خاتم منجر گردیده است.
عضو هیأت امنای دانشگاه خاتم در ادامه اضافه كرد: مسئله اشتغال، پس از اتمام تحصیل مطرح است. دانشگاه های ما كارهای مهمی در جهت حل مسائل و مشكلات كشور انجام داده اند. بعنوان مثال تعدادی از عزیزانی كه از دانشگاه شریف فارغ التحصیل شدند، در داخل كشور شركت های موفقی را تأسیس كرده اند. یكی از شركت های دانش بنیان بانك، یكی از امیدهای ما در كشور است كه بعضی از آنها در زمینه های مختلف بسیار موفق هستند.
وی درانتها ضمن اشاره به اقدامات مؤثر نخبگان در امتداد آبادانی و سازندگی كشور اشاره كرد: ما به این جوانان افتخار می نماییم و به خانواده های ایشان تبریك می گوییم.

عضو هیأت عامل بانك پاسارگاد: بانك پاسارگاد از هیچ، یك بنیان بزرگ و یك سرمایه ی ملی به وجود آورده است
ارسلان امیری عضو هیأت عامل بانك پاسارگاد باز ضمن تبریك به جوانان نخبه و خانواده های ایشان اظهار داشت: بانك پاسارگاد در آستانه ی ورود به چهاردهمین سال فعالیت خود است. در این سیزده سال، امروز یازدهمین بار است كه از سرمایه های بی نظیر این كشور تقدیر می نماید. این بانك در ۱۳ سال فعالیت، همواره اهتمام كرده است حركت خودرا به سمت تعالی و ایفای نقش مؤثر ادامه دهد و امیدواریم كه مشمول رحمت خداوند باشد.
وی افزود: بانك پاسارگاد در این مدت، از هیچ، یك بنیان بزرگ و یك سرمایه ی ملی به وجود آورده است. مگر نه اینكه علم اقتصاد، علم بهره وری بهینه از حداقل منابع است؟ تجربه ی بانك پاسارگاد نشان داده است كه از حداقل منابع، بهترین بهره وری ها در حوزه های اقتصاد، بانكداری، صنعت و ایفای مسئولیت های اجتماعی حاصل شده است. یاری گری دست دانشمندان، گرفتن بازوی پرتوان پهلوانان، توجه به هنر و فرهنگ در همه ی ابعاد، هیچ گاه در بانك پاسارگاد حتی كمرنگ نشده است.
معاونت مدیرعامل بانك پاسارگاد تاكید كرد: تجربه ی بانك پاسارگاد می تواند بعنوان نمونه ای بارز در این كشور برای بازگشت اعتماد به اقتصاد و بانكداری ایران باشد.
وی درانتها اشاره كرد: اقداماتی مانند آنچه بانك پاسارگاد انجام می دهد، برای پشتیبانی از نخبگان كفایت نمی نماید. ضمن تبریك و آرزوی سلامت و عاقبت به خیری برای همه ی این نخبگان، نگذاریم عشق به وطن در بچه هایمان كمرنگ هم شود.

رتبه اول كنكور سال ۹۱: حمایت بانك پاسارگاد از نخبگان، بدون چشمداشت است
محمد استادمحمدی رتبه اول گروه ریاضی در كنكور سراسری سال ۹۱ به نمایندگی از برگزیدگان كنكور سراسری سال های گذشته، از دكتر قاسمی مدیرعامل بانك پاسارگاد به سبب حمایت های بدون چشمداشتی كه از نخبگان دارند تشكر كرد.
وی با اشاره به موانع موجود برای پیشرفت نخبگان در ایران افزود: اگر زمینه ی لازم برای شكوفایی استعداد نخبگان در داخل كشور فراهم گردد، اساسا مهاجرت نخبگان كاهش خواهد یافت.
رتبه اول گروه ریاضی در كنكور سراسری سال ۹۱ در ادامه با اشاره به حركت بانك پاسارگاد در جهت بهره مندی از هوش مصنوعی اشاره كرد: با عنایت به سرعت پیشرفت علم و فناوری در این روزها، هوش مصنوعی آینده را تحت تأثیر قرار خواهد داد. حوزه های بانكداری هم از هوش مصنوعی بهره برده و در صدد است تا با شناخت بهتر از فعالیت ها و مشتریان، خدمات بهتری را به آنها ارائه دهد.
وی با اشاره به اقدامات بانك پاسارگاد بعنوان یكی از بانك هایی كه تحول دیجیتال را یكی از راهبردهای اصلی خود در نظرگرفته، افزود: با همكاری معاونت فناوری اطلاعات بانك و واحد نرم افزار، پروژه ای در بانك پاسارگاد آغاز نموده ایم كه با هدف تحلیل تمام اطلاعات و داده هایی كه برای بانك مهم می باشد، در حال انجام می باشد.
استادمحمدی همین طور اظهار داشت: مقرر است با بهره مندی از الگوریتم های هوش مصنوعی و یادگیری ماشین، به نتایجی دست پیدا نماییم كه توسط انسان به صورت دستی غیرقابل انجام است. ضمن آنكه با كمك دكتر قاسمی، بانك پاسارگاد آغازین بانكی خواهد بود كه با تأسیس یك واحد جدید، به صورت تخصصی به حوزه ی فناوری های جدید خواهد پرداخت.

1397/09/24
19:02:26
5.0 / 5
4628
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما