برگزاری جشنواره كارآفرینی وتوسعه كسب وكار باحمایت بانك انصار

برگزاری جشنواره كارآفرینی وتوسعه كسب وكار باحمایت بانك انصار پول من: همین دوره جشنواره كارآفرینی و توسعه كسب وكار دانشگاه شریف با عنوان وی سی كاپ با حمایت مركز فین تك بانك انصار برگزار گردیدبه گزارش پول من به نقل از مهر و به نقل از بانك انصار، دهمین دوره جشنواره كارآفرینی و توسعه كسب وكار دانشگاه شریف با عنوان وی سی كاپ با حمایت مركز فین تك بانك انصار در سالن جابرابن حیان دانشگاه شریف با حضور چهره های شناخته شده اكوسیستم كارآفرینی، دانشگاهی و علمی كشور برگزار گردید.
در این دوره 160 استارتاپ ثبت نام كردند، 64 تیم توسط فعالان اكوسیستم كارآفرینی كشور همچون مركز فین تك بانك انصار انتخاب شدند و 10 تیم بعنوان برترین ها در مراسم اختتامیه به ارائه كارهای خود پرداختند و در انتها 3 تیم برتر جوایز خویش را دریافت نمودند.
براساس این گزارش، مركز فین تك بانك انصار در جهت پشتیبانی از كسب و كارهای دانش بنیان و تقویت مبانی اقتصاد مقاومتی در این رویداد به برگزاری كارگاه های آموزشی، انتخاب طرح های برگزیده، داوری استارت آپ ها و در روز اختتامیه به سخنرانی پیرامون آخرین وضعیت و انواع مدلهای حمایتی مركز فین تك و برگزاری غرفه جهت شبكه سازی و معرفی مركز اقدام نمود.
در آخر این مراسم از حمایت های بانك انصار بعنوان یكی از حامیان موثر در برگزاری این دوره قدردانی و تشكر و لوح قدردانی و نشان حمایت تقدیم نماینده مركز فین تك بانك انصار شد.
گفتنی است وی سی كاپ شریف رویدادی است كه به اهتمام مركز كارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شده و در ادامه برگزاری موفق نه دوره قبلی این جشنواره بوده است. هدف اصلی از برگزاری این جشنواره این است كه صاحبان ایده و كارآفرینان، به سرمایه گذاران معرفی گردند و طرح های برگزیده به مرحله ی تجاری سازی برسند.

1397/10/10
14:16:58
5.0 / 5
4547
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , پرداخت , تجاری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما