مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه برگزار گردید

مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه برگزار گردید پول من: مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه در روز سه شنبه مورخ ۱۱ دی ماه ۱۳۹۷ و با حضور ۴۷.۷ درصد صاحبان سهام برگزار گردید.به گزارش پول من به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی بانك سرمایه، با برگزاری مجامع عمومی عادی به صورت فوق العاده نوبت دوم بانك سرمایه، منتهی به صورت های مالی ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ و ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ به تصویب رسید.
در این جلسه كه در عصر روز سه شنبه ۱۱ دی ماه و با حضور بیشتر از ۴۷ درصد از سهامداران و یا نمایندگان قانونی آنها، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار، حسابرس و بازرس قانونی و به ریاست مهندس امیر انباردار، مدیر امور شركت های موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، برگزار گردید سهامداران و یا نمایندگان آنها صورت های مالی منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۵ و ۲۹/۱۲/۱۳۹۶ را تصویب كردند.
در آغاز این مجامع با پخش كلیپی تصویری، گزارش اهم فعالیت های شاخص بانك سرمایه، و افق ها و چشم اندازهای پیش رو به اطلاع و نظر اعضای مجمع و سهامداران حاضر رسید.
در اختتام این مجامع و سپس استماع گزارش حسابرس و بازرس قانونی درباب عملكرد سال های مالی منتهی به اختتام سالهای ۱۳۹۵ و۱۳۹۶، صورت های مالی منتهی به اختتام اسفند ماه دو سال مذكور، كه هر كدام به صورت مستقل و به روال رسمی و قانونی انجام شد، مورد تصویب حاضرین در مجمع قرار گرفت.

1397/10/13
13:51:35
5.0 / 5
4491
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما