در گردهمایی سراسری مدیران و روسای شعب تاكید شد؛

اتحاد و همدلی كاركنان افزایش سرمایه و رتبه برتر بانك ایران زمین

اتحاد و همدلی كاركنان افزایش سرمایه و رتبه برتر بانك ایران زمین پول من: اعضای هیات مدیره، هیات عامل، مدیران ارشد، مدیران و روسای شعب سراسر كشور بانك ایران زمین، به منظور تشریح اهداف بانك درسالن همایش های هتل المپیك گرد هم آمدند.به گزارش پول من به نقل از مهر و به نقل از بانك ایران زمین، در این گردهمایی، عبدالمجید پورسعید مدیرعامل بانك ایران زمین با اشاره به تغییر نقش شعب در شرایط كنونی بانكداری گفت: نمایش خدمات با كیفیت به مشتریان در تمامی زمان ها و مكان ها از اولویت های بانك ایران زمین است.
وی با اشاره به اقدامات موثر انجام شده جهت توسعه زیرساخت های بانك ایران زمین بیان داشت: در بانكداری امروز رسالت ما با گذشته متفاوت می باشد، حالا نقش شعب تعریف دیگری پیدا كرده است؛ هم اكنون زمان و مكان به معنای آنچه در گذشته بوده وجود ندارد. بانك ها باید در تمامی زمان ها و مكان ها، به تمامی مشتریان خدماتی مناسب و با كیفیت ارائه نمایند.
مجتبی شیروانی قائم مقام بانك ایران زمین، با نگاهی به اهداف سال ۱۴۰۰ این بانك، از آماده سازی زیر ساخت ها به منظور پیاده سازی بانكداری دیجیتال سخن گفت و اظهار نمود: قدرت هر سازمانی در اتحاد درونی آن سازمان تعریف میگردد كه بانك ایران زمین در اوج آن قرار دارد.
وی اشاره كرد: با اقداماتی كه در حوزه های مختلف بانك همچون افزایش سرمایه این بانك صورت گرفته است تا آخر سال آینده بانك ایران زمین به رتبه دوم بانك های خصوص دست می یابد.

در ادامه هادی قدیمی معاون عملیات بانكی با اشاره به استفاده از نیروهای جوان در سمت روسای شعب این بانك، گفت: اگر بپذیریم كه نیروهای انسانی یك سازمان مهمترین سرمایه های آنها است باید در حفظ این سرمایه ها و انتقال دانش و تجربه های آنها به نیروهای جدید و جدیدالورود كوشا بود.
وی اضافه كرد: در سالهای گذشته ما برای تحقق این امر از نیروهای بازنشسته شبكه بانكی، برای انتقال دانش و تجربه استفاده كردیم، و امروز شاهد این هستیم كه قریب به اتفاق روسای شعب ما از نیروهای جوان و با تجربه متعلق به بانك ایران زمین هستند، كه امیدواریم با تلاش مضاعف آنها شاهد رشد و بالندگی بانك باشیم.
در این مراسم، فرهاد اینالویی معاون فناوری اطلاعات نقشه راه بانكداری دیجیتال و تحولات شعب در این بانكداری را برای حاضرین تشریح نمود.
اینالوئی با اشاره به اهمیت همراه بانك در آینده بانكداری گفت: بانكداری مبتنی بر موبایل یا موبایل بانكینگ یا همراه بانك تحولی در نظام بانكداری است، و در حقیقت در آینده مشتریان بیشتر امور خودرا از این طریق پیگیری خواهند كرد.
در بخش هایی از این همایش طرح های تسهیلاتی كارساز ایران زمین و بانكداری مدرن شامل دستگاه های pos، كارتهای هدیه، بخشهای جدید همراه بانك و تجهیز منابع و بخشودگی جرائم بدهكاران بانك ایران زمین برای روسای شعب تشریح شد.
در اختتام این گردهمایی از بیست رئیس شعبه برتر بانك با اهداء لوح و جایزه تقدیر گردید.

1397/10/16
14:16:06
5.0 / 5
4801
تگهای خبر: بانك , خدمات , دستگاه , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما