نماینده شركت نفت در بورس انرژی:

عرضه میعانات گازی در رینگ صادراتی بزودی آغاز می شود

عرضه میعانات گازی در رینگ صادراتی بزودی آغاز می شود پول من: نماینده شركت ملی نفت در بورس انرژی از آغاز عرضه میعانات گازی در رینگ صادراتی بورس انرژی طی هفته های آتی اطلاع داد.به گزارش پول من به نقل از شركت ملی نفت ایران، امیرحسین تبیانیان اظهار داشت: این شركت در جهت اجرای بند ۱۳ سیاست كلی اقتصاد مقاومتی در مورد تنوع در روش های فروش و مشاركت بخش خصوصی در فروش و اجرای ماده ۴ قانون ششم توسعه كشور و همینطور در ادامه مسیر توجه به تقاضای بازار و مشاركت بخش خصوصی در صادرات، بعد از عرضه نفت خام، عرضه میعانات گازی را در دستور كار قرار داده است.
وی اضافه كرد: شركت ملی نفت ایران تصمیم دارد با عرضه میعانات گازی در رینگ صادراتی بورس انرژی، سبد متنوعی از محصولات را در اختیار خریداران قرار دهد و با انتشار اطلاعیه، این عرضه بزودی صورت خواهد گرفت.
به گفته تبیانیان جزئیات این عرضه در ایام آینده اطلاع رسانی خواهد شد و پیش بینی می شود طی هفته های آینده اولین عرضه در بورس انرژی صورت گیرد.
وی با اشاره به چهارمین مرحله عرضه نفت خام در بورس انرژی، تصریح كرد: شركت ملی نفت ایران عرضه نفت خام در بورس را به صورت مستمر و منظم پیگیری می كند و در این راه امیدواریم تغییرات بوجود آمده در مرحله سوم شرایط را برای خریداران تسهیل كند.
تبیانیان اضافه كرد: در عرضه چهارم علاوه بر تغییرات تولید شده، امكان جدیدی با هماهنگی سازمان بورس صورت گرفته كه بر مبنای آن مشتریان می توانند در صورت تأمین پیش پرداخت به روش های دیگر همچون تأمین معادل ارزی آن، با تائید شركت ملی نفت پیش از عرضه از پرداخت پیش پرداخت معاف شوند و در صورت موفقیت در انجام معامله پیش پرداخت را به صورت ریالی طبق اطلاعیه عرضه پرداخت كنند.
وی خاطرنشان كرد: این مورد كمك می نماید خریدارانی كه منابع ارزی در اختیار دارند پیش از عرضه، ارز خویش را به ریال تبدیل نكنند و در صورت انجام معامله این كار صورت گیرد؛ بنابراین هزینه های تبدیل ارز به ریال و برعكس در صورت عدم انجام معامله از عهده خریدار برداشته خواهد شد.

1397/11/12
13:25:58
5.0 / 5
4838
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بازار , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما