عبده تبریزی از شورای عالی بورس استعفا داد

عبده تبریزی از شورای عالی بورس استعفا داد پول من: حسین عبده تبریزی از عضویت در شورای عالی بورس استعفا داد.به گزارش پول من به نقل از مهر، سعید اسلامی بیدگلی عضو شورای عالی بورس و دبیر كل كانون نهادهای سرمایه گذاری در فضای مجازی نوشت: دكتر حسین عبده تبریزی از عضویت در شورای عالی بورس استعفا داد.
بنا به قول اسلامی بیدگلی، عبده تبریزی علیرغم اصرار دكتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی به ادامه حضور ایشان، ترجیح داد جای خویش را به یكی از جوانان فعال در بازار سرمایه بدهد. همه اعضای شورای عالی علاقه مند بودند كه عضویت دكتر عبده ادامه یابد و معتقد بودند حضور ایشان بر غنای جلسات و كیفیت تصمیمات می افزاید.
دبیركل كانون نهادهای سرمایه گذاری تصریح كرد: دكتر عبده تبریزی از این سپس عضو شورای عالی بورس نیست اما بازار سرمایه همچنان به دانش، تجربه و سرمایه اجتماعی ایشان نیاز دارد. توسعه بازار طی سال های گذشته مرهون خدمات ایشان است و خیلی از فعالان و پژوهشگران این حوزه مدیون تلاش های دكتر عبده هستند.
وی افزود: برای این استاد گرانقدر آرزوی سلامتی و موفقیت بیشتر از پیش دارم و امیدوارم خواسته ایشان محقق شود و یكی از جوانان با دانش جایگزین ایشان در شورای عالی بورس شود.

1397/12/06
14:21:37
5.0 / 5
4437
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما