در نامه رئیس كل بیمه مركزی تاكید شد؛

استقرار واحدهای بیمه ای در مناطق لطمه دیده ناشی از سیل

استقرار واحدهای بیمه ای در مناطق لطمه دیده ناشی از سیل پول من: رئیس كل بیمه مركزی طی نامه ای به شركت های بیمه اصرار كرد در استان های سیل زده كشور كارگروه بیمه تشكیل و نسبت به شناسایی وجبران خسارات وارده در اثر سیل به زیان دیدگان و بیمه شدگان اقدام نمایند.به گزارش پول من به نقل از بیمه مركزی، غلام رضا سلیمانی در نامه ای به مدیران عامل شركت های بیمه ای اصرار كرد كه شركت های بیمه در اسرع وقت واحدهای بیمه ای را در مناطق لطمه دیده مستقر كرده و با برآورد و جبران خسارات وارده به زیان دیدگان و ذی نفعان بیمه شده، نقش خودرا در كاهش آلام سیل زدگان ایفا نمایند.
بر اساس همین گزارش سپس وقوع سیل در بعضی از استان های كشور، بیمه مركزی شركت های بیمه ای را مكلف كرد كه این كارگروه را با هماهنگی سندیكای بیمه گران ایران و رؤسای شوراهای هماهنگی استان های ذی ربط، تشكیل داده و نتیجه اقدامات كارگروه به تفكیك هر استان را به بیمه مركزی ارسال كنند.
این گزارش می افزاید شماره تلفن های ۲۴۵۵۱۳۳۰ (اداره كل نظارت فنی بر بیمه های غیرزندگی) و ۲۴۵۵۱۱۸۲ (اداره كل نظارت بر شركت های بیمه و امور استان ها) و ۲۳۴۲ سامانه پاسخگویی بیمه مركزی ج. ا. ایران برای هماهنگی های لازم آماده پاسخگویی هستند.
گفتنی است با عنایت به وسعت و پراكندگی حادثه و ضرورت دریافت اطلاعات لازم برای پرداخت خسارتها، اطلاع رسانی لازم درباب نحوه پرداخت خسارتها از جانب بیمه مركزی صورت خواهدگرفت.


1398/01/07
14:20:03
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: بیمه , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما