سندیكای بیمه گران اعلام كرد؛

بیمه نامه المثنی برای زلزله زدگان

بیمه نامه المثنی برای زلزله زدگان به گزارش پول من سندیكای بیمه گران اعلام نمود كه صدمه دیدگاه زلزله غرب كشور در صورت مفقودی بیمه نامه های خود در این حادثه، با رجوع به شركتهای بیمه، بیمه نامه المثنی دریافت نمایند.


به گزارش پول من به نقل از مهر، سندیكای بیمه گران در اطلاعیه ای اعلام نمود كه ️آسیب دیدگان حادثه زمین لرزه كه انواع بیمه نامه هایشان مانند بیمه نامه شخص ثالث، حوادث، عمر و آتش سوزی (با پوشش زلزله)را از دست داده اند، در امور بیمه ای و دریافت خسارت، مشكلی نخواهند داشت. از آنجایی كه ممكن است بیمه گذاران مناطق زلزله زده، اصل بیمه نامه های خویش را در اختیار نداشته و یا در حادثه زلزله، از دست داده باشند، می توانند با در خواست از شعب شركت های بیمه و احراز هویت، بیمه نامه المثنی دریافت نمایند.
بنا به هماهنگی های بعمل آمده توسط سندیكای بیمه گران، شركت های بیمه تلاش می نمایند با انجام بررسی های خود، فرآیند اجرایی در این خصوص را در اسرع وقت انجام دهند.
در عین حال، حقوق بیمه گذاران نزد شركت های های بیمه محفوظ است و جای نگرانی نیست؛ ضمن اینكه در مورد بیمه نامه های مفقود شده، المثنی یا گواهی صادر می گردد.
 

1396/08/29
11:17:57
5.0 / 5
4874
تگهای خبر: پرداخت , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما