در پایان معاملات امروز رقم خورد؛

افزایش 2100 واحدی شاخص كل بورس تهران

افزایش 2100 واحدی شاخص كل بورس تهران پول من: امروز شاخص بورس تهران با 2156 واحد افزایش به عدد 224 هزار و 544 واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با افزایش 1174 واحدی روی عدد 52 هزار و 306 واحد ایستاد.به گزارش پول من به نقل از بازار سرمایه، شاخص بورس تهران (امروز ۱۲ اردیبهشت) با ۲۱۵۶ واحد افزایش به عدد ۲۲۴ هزار و ۵۴۴ واحد رسید. شاخص هم وزن نیز با افزایش ۱۱۷۴ واحدی روی عدد ۵۲ هزار و ۳۰۶ واحد ایستاد. شاخص بازار اول به كانال ۱۶۷ هزار واحد و شاخص بازار دوم به كانال ۴۳۹ هزار واحدی وارد شد. آیفكس نیز با ۵۶ واحد افزایش عدد ۲ هزار و ۸۵۱ واحدی را ثبت نمود.
با دست به دست شدن ۴ میلیارد و ۹۴۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۹۶ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیشتر از ۱، ۲۴۳ میلیارد تومان رسید.
در معاملات امروز نمادهای وبملت، مبین و پارس به ترتیب با ۱۹۲، ۱۷۷و ۱۵۷ واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل نمادهای شبندر، كگل و غدیر به ترتیب با ۵۵، ۵۵ و ۳۴ واحد كاهش بیشترین تأثیر منفی بر شاخص را ثبت كردند. همین طور امروز وتجارت، خساپا، وبملت، فولاد و خودرو پربیننده ترین نمادهای بورسی بودند. همین طور در تمام كرد و ستد امروز بورس تهران، بانك برترین گروه صنعت شد و خودرو و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
تعادل عرضه و تقاضا در روز گذشته نوید دهنده بازگشت شاخص به كانال ۲۲۴ هزار واحدی بود. بدین سان شاخص بورس تهران با تقویت تقاضا به سمت ركورد جدیدی در حال حركت است و بگفته كارشناسان رشد شاخص ادامه خواهد داشت.


منبع:

1398/03/13
15:13:30
5.0 / 5
4329
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما