عدم بررسی پرونده دو بانك خصوصی در شورای پول و اعتبار

عدم بررسی پرونده دو بانك خصوصی در شورای پول و اعتبار به گزارش پول من، به نقل از اكوفارس یك عضو شورای پول و اعتبار اظهار داشت: هیأت انتظامی بانك‌ها در اوایل سال 96 درباره دو بانك خصوصی رأی صادر كرده ولی این رأی پس از ارجاع به شورای پول و اعتبار با نظرات مختلف اعضا روبرو گردید و هنوز مورد جمع‌بندی و تأیید قرار نگرفته است.


یك عضو شورای پول و اعتبار انتشار برخی اخبار درباره محكومیت برخی بانك‌های خصوصی را عامل تشویش اذهان عمومی و ذهنیت منفی سپرده‌گذاران سیستم بانكی توصیف كرد.
 
وی گفت: هیأت انتظامی بانك‌ها در اوایل سال 96 درباره دو بانك خصوصی رأی صادر كرده ولی این رأی پس از ارجاع به شورای پول و اعتبار با نظرات مختلف اعضا روبرو شد و هنوز مورد جمع‌بندی و تأیید قرار نگرفته است.
 
این عضو شورای پول و اعتبار افزود: مسائل مربوطه به این بانك‌ها پس از طرح در شورا و عكس‌العمل و نظرات مختلف اعضا قرار بود در دستوركار قرار گیرد كه جلسه قبلی به دلیل همزمانی با تعطیلات به تعویق افتاد و جلسه روز گذشته هم بدون بیان علت مشخص لغو شد.
 
وی وضعیت كنونی نظام بانكی كشور را نیازمند توجه جدی دانست و گفت:‌ در وضعیت نابسامان فعلی بیشتر بانك‌ها در عرصه عملیاتی سودی نشان نمی‌دهند و با لحاظ دیگر فعالیت‌های مالی و اقتصادی از میان 31 بانك كشور صرفاً بانك‌های ملت، پاسارگاد،‌سینا،‌انصار و خاورمیانه سود نشان می‌دهند.
1396/04/22
22:49:05
5.0 / 5
6127
تگهای خبر: بانك , پول , سپرده گذاران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما