قیمت سكه های حراجی

قیمت سكه های حراجی به گزارش پول من مدیرعامل بانك كارگشایی اظهار داشت: بر مبنای اعلام بانك مركزی در حراج امروز این بانك قیمت سكه تمام بهار آزادی یك میلیون و ۲۸۸ هزار تومان و نیم سكه، ۶۴۵ هزار تومان است.مسعود سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان نرخ سكه های حراجی بانك كارگشایی اظهار داشت: بر مبنای اعلام بانك مركزی، نرخ هر قطعه سكه تمام بهار آزادی در حراج امروز بانك كارگشایی، یك میلیون و ۲۸۸ هزار تومان و نیم سكه ۶۴۵ هزار تومان است.
بر این اساس مردم می توانند با ارائه مدارك شناسایی از جمله كارت ملی و كارت بانكی برای پرداخت، به بانك كارگشایی واقع در خیابان مولوی رجوع كنند.
وی خاطرنشان كرد: بر مبنای اعلام بانك مركزی، قرار است تا اطلاع ثانوی حراج انواع سكه در ایام شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ادامه یابد. به قول سلیمانی، حراج سكه های نیم و تمام بهار آزادی در بسته های ۲۰ تایی خواهد بود.
گفتنی است نرخ سكه تمام بهار آزادی طرح جدید كه امروز با كاهش ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومانی مواجه بود، در بازار به یك میلیون و ۳۸۵ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است؛ همینطور قیمت هر نیم سكه ۲۰ هزار تومان كاهش یافت و به ۶۹۴ هزار و ۸۷۴ تومان رسید. در عین حال هر ربع سكه با كاهش ۷ هزار تومانی به ۳۹۴ هزار و ۹۲۸ هزار تومان است. هر سكه یك گرمی هم ۲۶۱ هزار و ۹۵۲ تومان است.
 

1396/09/04
20:38:58
5.0 / 5
5037
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی , سكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما