رئیس سازمان بورس اعلام كرد:

تغییر قوانین مالیاتی در بازار سرمایه حقیقت ندارد

تغییر قوانین مالیاتی در بازار سرمایه حقیقت ندارد پول من: رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، زمزمه های مطرح شده در فضای مجازی درباب وضع مالیات جدید بر سود سهام شركت های بورسی و فرابورسی را تكذیب نمود.


به گزارش پول من به نقل از سازمان بورس و اوراق بهادار، شاپور محمدی اظهار داشت: بنا بر مذاكرات صورت گرفته با وزیر اقتصاد، هیچگونه تغییری در مالیات سود سهام شركت های بورسی و فرابورسی صورت نخواهد گرفت؛ ضمن اینكه اگر مقررات مالیاتی جدیدی وضع شود، بنا به اعلام وزیر، این مالیات باید در امتداد پشتیبانی از شركت های بورسی كم شود تا شفافیت مورد تشویق قرار گرفته و تولید و صادرات كشور تقویت شود.
سخنگوی سازمان بورس و اوراق بهادار، همین طور درباب شایعاتی در خصوص وضع مالیات عایدی سرمایه اشاره كرد: همانگونه كه در مصاحبه های قبلی هم اعلام شده بود، مخالفت سازمان بورس با وضع چنین مالیاتی بر بازار سرمایه به وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام گردید و وزیر محترم نیز بر عدم وضع چنین مالیاتی تاكید داشته اند.
محمدی اطمینان داد: جای هیچگونه نگرانی درباب تغییر مقررات مالیاتی در رابطه با بازار سرمایه نیست و در صورت تغییر، به شكلی خواهد بود كه بازار سرمایه بیشتر از پیش مورد حمایت قرار گیرد.


منبع:

1398/08/12
23:22:34
5.0 / 5
4800
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما