كدام سهم ها امروز بیشترین اثر مثبت را بر رشد بورس داشتند؟

كدام سهم ها امروز بیشترین اثر مثبت را بر رشد بورس داشتند؟ به گزارش پول من تسنیم نوشت: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۶۴۷۱واحدی، به ارتفاع ۴۲۷هزار واحد صعود كرد.در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد ۵میلیارد و ۸۸۰میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۹۱۷میلیارد تومان در ۶۹۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۶۴۷۱واحدی در ارتفاع ۴۲۷هزار و ۱۳۹واحد قرار گرفت.
بیشترین اثر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای فولاد مباركه اصفهان، صنایع پتروشیبمی خلیج فارس و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل نمادهای معاملاتی شركت های مبین انرژی خلیج فارس، پالایش نفت تبریز و سیمان فارس و خوزستان با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

شاخص های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادل و مثبتی را پشت سر گذاشتند؛ به صورتی كه شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) ۱۷۲۷واحد، كل (هموزن) ۱۷۲۶واحد، قیمت (هموزن) ۱۱۵۱واحد، آزاد شناور ۸۱۲۳واحد و شاخصهای بازار اول و دوم هم به ترتیب ۵۶۱۶و ۹۰۷۰واحد رشد كردند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲۳۰۵میلیون ورقه به ارزش ۱۷۴۲میلیارد تومان در ۳۹۹هزار نوبت، آیفكس ۸۱واحد افت كرد و در ارتفاع ۵۴۰۴واحد قرار گرفت.
۲۲۳۲۲۷

1398/11/14
13:40:13
5.0 / 5
4633
تگهای خبر: ارز , بازار , بورس , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما