توانمندسازی اقشارآسیب پذیر با همكاری بانك پارسیان و بنیاد بركت

توانمندسازی اقشارآسیب پذیر با همكاری بانك پارسیان و بنیاد بركت پول من: نقش بانك ها در توانمندسازی اقشار ضعیف و كم درآمد جامعه بعنوان یكی از مهمترین اهرم های توسعه اقتصادی كشور، بسیار كلیدی و بی بدیل است. توجه به اهمیت اشتغال در جامعه، خصوصاً در مناطق كمتر توسعه یافته، یكی از اهداف مسئولیت اجتماعی بانك ها در محرومیت زدایی از روستاها و رونق كسب و كار در مناطق محروم و روستاهای كشور است.در همین راستا، یكی از بانك هایی كه نقش مهمی بوسیله صندوق قرض الحسنه خود در رونق اشتغال در مناطق محروم بر عهده دارد، بانك پارسیان است. از آنجائیكه صندوق قرض الحسنه بانك پارسیان نیز با هدف استفاده ازمنابع این صندوق برای ایجاد، توسعه و نگهداشت اشتغال در مناطق محروم و كمتر توسعه یافته و ایفای مسئولیت اجتماعی بانك پارسیان تاسیس شده، همكاری با بنیاد بركت بعنوان مجموعه ای برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و انجام امور عام المنفعه، در مناطق محروم وكم تر توسعه یافته و تبعیت از این بنیاد در تدوین راهبرد و سیاست های خود برای بر پشتیبانی از هم وطنان را در دستوركار قرار داده است.
صندوق قرض الحسنه بانك پارسیان در دو بخش طرحهای اجتماع محور وكمك به محرومین، ازطریق شعب بانك پارسیان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی به معرفی شدگان بنیاد بركت پرداخت می كند.
بر همین اساس تفاهم نامه ای سه جانبه میان بنیاد بركت، بانك پارسیان و صندوق قرض الحسنه بانك پارسیان، با موضوع" اعطای3000 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اشتغال (مشاغل خانگی) به طرح های اشتغال زا به امضا رسیده است.
موضوع این تفاهم نامه توسعه كسب وكار پایدار و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی جوامع محروم و كمبرخوردار، مبتنی بر مزیتهای نسبی مناطق در استان های مورد نظر كشور بوده كه بر این اساس حداكثر تعداد 30 هزار طرح اجتماع محوركه از طرف بنیاد بركت شناسایی و مورد تایید قرار گرفته اند، جهت ارائه تسهیلات قرض الحسنه به بانك پارسیان معرفی می گردند.
2121

1398/11/19
20:31:04
5.0 / 5
4746
تگهای خبر: اقتصاد , بانك , پرداخت , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما