عیدی كاركنان چه زمانی واریز خواهد شد؟

عیدی كاركنان چه زمانی واریز خواهد شد؟ به گزارش پول من سازمان برنامه و بودجه اعلام نموده است كه منابع برای پرداخت عیدی آماده است و با بیان فهرست حقوقی كاركنان تأمین اعتبار خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، محمد باقر نوبخت درباب پرداخت عیدی كاركنان اظهار داشت: " عیدی كاركنان همراه با حقوق بهمن ماه آنها واریز خواهد شد." بر این اساس، حالا در ایام آخر بهمن ماه و موعد پرداخت حقوق ها، كاركنان منتظر دریافت عیدی و اینكه چه زمانی به دست آنها خواهد رسید، هستند. این در حالی است كه آخرین پیگیری از سازمان برنامه و بودجه با این توضیح همراه بود كه منابع لازم برای پرداخت عیدی كاركنان آماده و تامین اعتبار شده است؛ بدین جهت به محض این كه دستگاه ها فهرست حقوق را به روال هر ماه ارائه كنند، دستور پرداخت برای آنها صادر خواهد شد كه مبلغ عیدی نیز همراه با آن است. بدین سبب هرگونه تاخیری در پرداخت عیدی، متوجه دستگاه مربوطه خواهد بود.
طبق ماده (۷۵) قانون مدیریت خدمات كشوری امتیاز عیدی كاركنان در هر سال ۵۰۰۰ است كه باتوجه به ضریب حقوق میزان نهایی عیدی تعیین می شود كه بر این اساس عیدی سال جاری یك میلیون و ۷۸ هزار تومان در بودجه پیش بینی شده بود كه در نهایت با تصویب هیات دولت به یك میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت. ۲۲۳۲۲۷

1398/12/01
13:41:28
5.0 / 5
3898
تگهای خبر: پرداخت , خدمات , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما