كدام سهم ها امروز بیشترین رشد را تجربه كردند؟

كدام سهم ها امروز بیشترین رشد را تجربه كردند؟ به گزارش پول من تسنیم نوشت: سهامداران شركت های پارس مینو، داورسازی ابوریحان و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو در بورس و معامله گران شركت های بهمن دیزل، جنرال مكانیك و پاكدیس در فرابورس بیشترین سود را كسب كردند.شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد ۳۶۳واحدی پایان یافت و تعداد ۷میلیارد و ۱۹۱میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۶۶۷۵میلیارد تومان در ۸۱۶هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شركت های پارس مینو، داروسازی ابوریحان و گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار و در مقابل سهامداران شركت های كاشی و سرامیك حافظ، كشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و داروسازی سینا بیشترین كاهش را در سبد سهام خود داشتند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۱۹۵۱میلیون ورقه به ارزش ۲۱۷۰میلیارد تومان در ۷۱۱هزار نوبت، آیفكس ۲۲واحد رشد كرد و در ارتفاع ۶۷۶۷واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز سهامداران شركت های بهمن دیزل، جنرال مكانیك و پاكدیس بیشترین رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسكن به همراه شركت های صپتروشیمی زاگرس، سرمایه گذاری مسكن تهران و توسعه خدمات دریایی و بندری سینا بیشترین كاهش قیمت را تجربه كردند.
۲۲۳۲۲۷

1398/12/22
23:51:46
5.0 / 5
3442
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما