حمایت بیمه كوثر از بیمه گذاران بیمه زندگی

واریز اقساط وام و حق بیمه افراد مبتلا به ویروس كرونا

واریز اقساط وام و حق بیمه افراد مبتلا به ویروس كرونا پول من: بیمه كوثر بمنظور رفع دغدغه و حفظ آرامش بیمه گذاران بیمه های زندگی، اقساط وام و حق بیمه افراد مبتلا به ویروس كرونا را به مدت دوماه پرداخت می كند.به گزارش پول من به نقل از مهر، باتوجه به شیوع ویروس كرونا در كشور و بمنظور پشتیبانی از بیمه گذاران، بیمه كوثر بعنوان اولین شركت بیمه ای طرح حمایتی از «بیمه گذاران بیمه های زندگی» را ارائه كرده است.
مرتضی كامرانی مدیر بیمه های زندگی با اشاره به اینكه فوت بیمه شدگان بر اثر ویروس كرونا در بیمه های زندگی جز پوشش فوت به هر علت قرار گرفته و شركت های بیمه ملزم به پرداخت آن هستند، اشاره كرد: تمایز طرح ارائه شده این شركت پشتیبانی از بیمه گذاران است.
وی از پرداخت اقساط حق بیمه و وام بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری آنان در ماه بستری و ماه پس از آن خبرداد و اشاره كرد: بیمه گذاران بعد از بهبودی می توانند با در اختیار داشتن مدارك بستری بیمارستانی و جواب آزمایش كرونا به سرپرستی ها یا شعب بیمه كوثر در سراسر كشور بازگشت كنند.
مدیر بیمه های زندگی درانتها اظهار داشت: آرزوی ما سلامتی بیمه گذاران و تلاش مان بر این است كه آنها دغدغه ای جز سلامتی خود نداشته باشند.
این مطلب، یك خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1398/12/25
23:30:44
5.0 / 5
3815
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما