ماجرای چوپان هایی كه استخدام وزارت نفت شدند

ماجرای چوپان هایی كه استخدام وزارت نفت شدند پول من: عضو اتحادیه صادركنندگان نفت و گاز و پتروشیمی اظهار داشت: «وزارت نفت احمدی نژاد قراردادهایی را با یك سری از چوپان هایی بسته بود كه وقتی به صحرا و بیابان می رفتند، موظف بودند مواظب خط لوله های گاز و نفت باشند. »سید حمید حسینی در كافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین با بررسی عملكرد صنعت نفت و صدمه هایی كه سیاست های دولت های گذشته به این بخش زد، تصریح كرد: «متاسفانه در بحث قراردادهای گازی و فرآورده ها شاهد نكات منفی ای در صنعت نفت بودیم كه تا سال های سال می تواند پندآموز دیگران باشد. »
وی اضافه كرد: «در دولت احمدی نژاد سال های سال صنعت نفت را درگیر كردند و نفت یكی از بدهكارترین شركت های نفتی دنیا شد. »
عضو اتحادیه صادركنندگان نفت و گاز و پتروشیمی خاطرنشان كرد: «در دولت احمدی نژاد، كارمندان وزارت نفت از 80 به 220 هزار نفر افزایش یافت و این مورد بار سنگینی را بر نفت تحمیل كرد. شاید جالب ترین نكات، استخدام چوپان ها در نفت بود. »
حسینی عنوان كرد: «وزارت نفت قراردادهایی را با یك سری از چوپان هایی بسته بود كه وقتی به صحرا و بیابان می رفتند، موظف بودند مواظب خط لوله های گاز و نفت باشند. »
وی ادامه داد: «بعد كه فرمانی صادر شد كه همه قراردادهای نفت باید به قراردادهای ثابت تبدیل شود، برخی از این چوپان ها هم به استخدام نفت در آمدند. باآنكه دیگر امروز چوپانی وجود ندارد كه از خطوط نفت و گاز مراقبت كند. این كارها واقعا بدیع بود كه رخ داد. »
عضو اتحادیه صادركنندگان نفت و گاز و پتروشیمی متذكر شد: «وزارت نفت دولت احمدی نژاد به چوپان هایی كه سمت خط لوله نفت و گاز گوسفندان خویش را به چرا می بردند به صورت ماهانه یك مبلغی را پرداخت می كرد كه همزمان با شغل خود مراقب خط لوله گاز و نفت هم باشند. این پول در قالب یك قرارداد پرداخت می شد و چوپان ها هم از خطوط لوله نفت و گاز مراقبت می كردند. بعد ناگهان در دولت تصمیم گرفته شد كه تمام نیروهای قرارداید، رسمی شوند. در نتیجه این چوپان ها هم به استخدام نفت درآمدند. »
مشروح گفت وگو با حمید حسینی بزودی منتشر می گردد.
35225

1396/09/15
11:28:07
5.0 / 5
4753
تگهای خبر: پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما