حضور فعال بانك پارسیان درپروژه های نفت و گاز

حضور فعال بانك پارسیان درپروژه های نفت و گاز به گزارش پول من بانك پارسیان با هدف بومی سازی صنعت نفت و گاز كشور، در سال ۹۸ سرمایه گذاری های گوناگونی برای همراهی شركت های دانش بنیان در این بخش انجام داده است.از آنجا كه همواره تجربه های تلخی از سرمایه گذاری خارجی ها در بخش نفت و گاز نصیب مردم كشورمان شده است، بومی سازی هرچه بیشتر صنایع مرتبط به صنایع نفت و گاز از اهمیت ویژه ای در چرخه اقتصاد كشور برخورداراست.
دراین میان حضور دانش بنیان ها در این صنعت می تواند بازار این صنعت را مطابق با اهداف اقتصاد مقاومتی رو به جلو حركت دهد.
به عنوان نمونه بانك پارسیان در سال ۹۸ در طرح دانش بنیان طراحی و تولید تجهیزات پیشرفته صنعت نفت و گاز مشاركت كرد و میزان سرمایه گذاری بانك پارسیان در این طرح مبلغ ۸.۰۰۰ میلیون ریال بود.
بعلاوه به منظور بومی سازی این صنعت، بانك پارسیان تأمین مالی شركت توسعه انرژی تدبیر به مبلغ ۲.۰۰۰ میلیارد ریال برعهده گرفت تا این شركت طرح پالایشگاهی خویش را به اتمام برساند.
چنین اقداماتی از جانب بانك پارسیان در گذشته هم در جریان بوده است و این بانك امسال هم مشاركت خویش را در تأمین مالی پروژه پالایشگاه گاز(تولید گاز اتان، پروپان و...) با شركت پالایش پارسیان سپهر به مبلغ ۳، ۰۰۰ میلیارد ریال ادامه داده است.
۲۱۲۱

1399/01/18
21:20:32
5.0 / 5
3088
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما