از سوی مدیرعامل پگاه تشریح شد

بررسی عملكرد سه ماهه صنایع شیر ایران

بررسی عملكرد سه ماهه صنایع شیر ایران به گزارش پول من مدیرعامل شركت صنایع شیر ایران (پگاه) اظهار نمود: بررسی عملكرد سه ماه نخست امسال این شركت نشان میدهد كه ركورد چهار سال اخیر در فروش مقداری محصولات تولیدی شكسته شده است.


به گزارش پول من به نقل از پگاه، عبدالله قدوسی در سیزدهمین نشست شورای عالی راهبردی صنایع شیر ایران اضافه کرد: با تشکیل کمیته «جهش تولید» در صندوق بازنشستگی کشوری، عملکرد شرکت های تابع این صندوق علاوه بر بودجه های داخلی، با فرابودجه ای که در کمیته تدوین شده مقایسه می شود.
وی با مقایسه ارقام و وضعیت سالجاری در بحث بودجه های پیش بینی شده، توضیح داد: در فصل اول سال ۱۳۹۹ و با وجود شیوع پاندومی کرونا، سود صنایع شیر ایران از رشد قابل توجه ۱۰۷ درصدی نسبت به زمان مشابه سال قبل برخوردار بوده که این مساله به معنای افزایش درآمد بازنسشتگان است.
وی افزود: مقایسه عملکرد فروش سه ماهه اول شرکت صنایع شیر ایران بیان کننده این است که ۹۲ درصد فرا بودجه مصوب شده در کمیته جهش تولید پوشش داده شده است.
قدوسی اظهار داشت: بررسی عملکرد فاکتورهای اصلی دلالت بر تایید این مساله راهبردی دارد؛ چه اینکه جذب شیر خام بعنوان یکی از فاکتورهای مهم ارزیابی عملکرد، شاهد رشد ۲۵ درصدی و میانگین دریافت شیر خام در صنایع شیر ایران هم رکورد شکنی کرده است.
مدیرعامل صنایع شیر ایران با اشاره به مشکلاتی که به دنبال شیوع ویروس کرونا برای صادرات ایجاد کرده است، اضافه کرد: در همین شرایط سحت کرونایی در بخش صادرات شاهد رشد ۳۶ درصدی از حیث مقداری نسبت به زمان مشابه سال قبل بوده ایم.
گفتنی است، شرکت پگاه یکی از شرکتهای تابع صندوق بازنشستگی کشوری است.
منبع:

1399/04/26
21:44:42
5.0 / 5
2785
تگهای خبر: ارز , تولید , صادرات , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما