در تیرماه

كیفیت وانت های داخلی تغییری نكرد

كیفیت وانت های داخلی تغییری نكرد به گزارش پول من برپایه گزارش عرضه شده از جانب شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، وانت های تولیدی در تیرماه سال جاری موفق به كسب یك تا سه ستاره كیفی شده و نشان داده اند كه در كیفیت این دست از خودرو ها نه پیشرفتی حاصل شده و نه پسرفتی!


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، بر این اساس وانت های داخلی اکثراً در سطح کیفی پایین قرار داشته و وانت تولیدی با بیشتر از سه ستاره کیفی تولید نشده است.
براین اساس در تیرماه سال جاری در گروه خودرو های سبک و در بخش وانت، در فهرست قیمتی نخست، وانت نیو پیکاپ فوتون دیزلی ایران خودرو دیزل سه ستاره کیفی را کسب کرده است.
در فهرست قیمتی دوم هم وانت های سایپا ۱۵۱ شرکت بن رو، نیسان ریچ شرکت زامیاد و مزدا کارا ۲۰۰۰ تک کابین بهمن موتور موفق به کسب سه ستاره کیفی شده اند.
در همین سطح قیمتی، وانت های مزدا کارا ۲۰۰۰ دو کابین شرکت بهمن موتور و وانت آریسان شرکت ایران خودرو دیزل با کسب دو ستاره کیفی در رده بعدی کیفی قرار گرفته اند.
برپایه ارزیابی صورت گرفته در وانت های تولیدی در تیرماه سالجاری، وانت های نیسان ها (تک سوز و دوگانه سوز) شرکت زامیاد توانستند فقط یک ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص دهند.
ارزیابی ها نشان داده است علاو بر اینکه وضعیت کیفی وانت های تولیدی در تیرماه سال جاری نسبت به ماه های گذشته تغییری نداشته است، بلکه مدت هاست که خودروسازان داخلی در بخش تولید وانت، قصدی هم برای بهبود کیفیت ها ندارند و یک شیوه را برای تولید در پیش گرفته اند. چندین سال است که (از سال ۱۳۹۵ تاکنون) هیچ وانتی بیشتر از سه ستاره کیفی دریافت نکرده است.
منبع:

1399/05/28
10:08:34
5.0 / 5
2418
تگهای خبر: ارز , تولید , قیمت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما