امشب سهمیه بنزین شهریور واریز می شود

امشب سهمیه بنزین شهریور واریز می شود به گزارش پول من سخنگوی شركت ملی پخش فرآورده های نفتی اظهار داشت: سهمیه بنزین شهریور ماه ساعت 24 امشب در كارت سوخت خودرو ها شارژ می شود.


فاطمه کاهی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه سهمیه بنزین خودرو ها بدون تغییر نسبت به ماه های گذشته در کارتهای سوخت شارژ خواهد شد، اظهار نمود: سهمیه خودرو های شخصی بنزینی ۶۰ لیتر و دوگانه سوز ۳۰ لیتر لست.
وی با اعلان اینکه سقف ذخیره بنزین در کارت های سوخت نیز بدون تغییر و همان ۵۴۰ لیتر است، اظهار داشت: سقف ۹ ماهه ذخیره بنزین کارت های هوشمند سوخت که قبل از این از شش ماه به ۹ ماه افزایش یافته بود، ثابت مانده و از این ماه اعمال خواهد شد.
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی توضیح داد: برای خودرو های شخصی سواری، سهمیه بنزین به شرط عبور نکردن از ۵۴۰ لیتر در کارت ذخیره می شود و قابل انتقال به ماه های بعد است؛ بدین معنا که سهمیه ۶۰ لیتری ماهانه بنزین افراد در صورت عدم استفاده به صورت خودکار به ماه بعد منتقل می شود.
کاهی همین طور اظهار داشت: بعد از ۹ ماه، مازاد ۵۴۰ لیتر به کارت سوخت شخصی افراد اضافه نمی شود؛ بدین معنا که بیش از ۵۴۰ لیتر در کارت سوخت افراد ذخیره نخواهد شد.
به گزارش پول من به نقل از ایسنا، از بامدادان روز جمعه ۲۴ آبان که بنزین سهمیه بندی شد، قیمت بنزین معمولی سهمیه ای (ماهانه ۶۰ لیتر برای خودرو های شخصی) از قرار هر لیتر ۱۵۰۰ تومان، قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه ای از قرار هر لیتر ۳۰۰۰ تومان و قیمت بنزین سوپر نیز از قرار هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شد.
منبع:

1399/05/31
21:16:12
5.0 / 5
2364
تگهای خبر: بنزین , سوخت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما