كنارگذر جنوبی تهران امسال افتتاح می شود

كنارگذر جنوبی تهران امسال افتتاح می شود جانشین وزیر راه و شهرسازی در ستاد راهبردی سال جهش تولید از دو پروژه مهم آزادراهی جاده ای این وزارتخانه بازدید نمود.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، امیرمحمود غفاری، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی و همین طور جانشین وزیر در ستاد راهبردی سال جهش تولید درباب بازدید از آزادراه کنارگذر جنوبی تهران و راه اصلی قزوین – الموت – تنکابن بعنوان دو طرح آزادراهی مهم این وزارتخانه در سال جهش تولید، گفت: این بازدیدها در امتداد پایش طرح های وزارت راه و شهرسازی در سال جهش تولید انجام گرفت.
وی افزود: آزادراه کنارگذر جنوبی تهران با ۱۵۸ کیلومتر طول امسال افتتاح می گردد. با بهره برداری از این طرح ضمن کمتر شدن هزینه سوخت، زمان سفر برای خودرو های سنگین تا ۱۱۰ دقیقه کاهش یافته و ترافیک مسیر قزوین – کرج – کمربندی آزادگان تهران را تسهیل خواهدنمود.
معاون وزیر راه و شهرسازی اشاره کرد: درباب راه اصلی قزوین – الموت – تنکابن، راه اندازی این طرح به طول ۱۶۴ کیلومتر از مصوبات سفر مقام معظم رهبری است که بعنوان یک راه ارتباطی جدید بین جنوب و شمال ارتفاعات البرز به راه های شریانی کشور اضافه می شود.
وی ادامه داد: با بهره برداری از این طرح، بار ترافیک مسیرهای پرتردد به استان مازندران تسهیل و ضمن کمتر شدن مدت زمان سفر، مصرف سوخت و هزینه های تردد کاهش شایان توجهی را به دنبال خواهد داشت. این طرح تا محدوده الموت به طول ۶۲ کیلومتر پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد داشته و تا اختتام دولت دوازدهم افتتاح می گردد.1399/06/26
14:05:54
5.0 / 5
2111
تگهای خبر: تولید , دولت , سوخت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما