وام هزار میلیارد تومانی به تعاون روستایی برای خرید تضمینی محصولات

وام هزار میلیارد تومانی به تعاون روستایی برای خرید تضمینی محصولات هیئت وزیران با هدف تأمین نقدینگی خرید تضمینی محصولات كشاورزی و پیشگیری از ضرر تولیدكنندگان این بخش، با تخصیص مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانكی به سازمان مركزی تعاون روستایی موافقت نمود.به گزارش پول من به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، هیئت وزیران به منظور تأمین نقدینگی برای خرید تضمینی، حمایتی و توافقی محصولات کشاورزی و پیشگیری از ضرر تولیدکنندگان این بخش، با تخصیص مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی به سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران موافقت نمود.
بر اساس این تصمیم، سازمان مذکور موظف است برنامه عملیاتی مربوط به پیشبینی خرید محصولات کشاورزی در سال ۱۳۹۹ را به همراه جدول گردش نقدینگی و برنامه زمان بندی دریافت و بازپرداخت تسهیلات بانکی به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه نماید.
همچنین بانک مرکزی موظف است ضمن تسهیل فرایند پرداخت تسهیلات مربوط تا پیش از دیماه سال ۱۳۹۹، امکان ورود مؤثر در بازار همراه با کسب رضایت تولیدکنندگان را فراهم آورد. سازمان مرکزی تعاون روستایی هم موظف است تسهیلات را از محل فروش محصولات خریداری شده و ضرر و زیان دریافتی، بازپرداخت کند.


منبع:

1399/07/18
21:41:30
5.0 / 5
1431
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما