دارایی های دانش بنیان در مقابل سرقت و آتش سوزی بیمه می شوند

دارایی های دانش بنیان در مقابل سرقت و آتش سوزی بیمه می شوند بسته بیمه های آتش سوزی و سرقت ماشین آلات برای حفاظت از دارایی های فیزیكی به شركت های دانش بنیان ارائه می شود.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، خدمات بیمه ای یکی از ۱۴۰ بسته خدمتی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت های دانش بنیان ارائه می کند. این معاونت با امضاء توافق نامه با بیمه های بازرگانی کوشش کرد تا نیازهای مختلف بیمه ای شرکت های دانش بنیان را رفع کند.
شرکت های دانش بنیان به سبب نوع خاص فعالیتی که انجام می دهند به خدمات بیمه ای ویژه ای نیاز دارند. شرکت های بیمه باید متناسب با این کارهای فناورانه بیمه نامه های سازگار با زیست بوم اقتصاد دانش بنیان کشور را تدوین کنند.
برای تحقق این مسئله، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تفاهم نامه های مشترکی را با شرکت ها و سازمان های فعال در حوزه بیمه به امضاء رسانده است. این تفاهم نامه ها یک بسته خدمات بیمه ای بسیار متنوع را ایجاد کرده است که انواع بیمه نامه ها را در بر می گیرد. این معاونت با امضای تفاهم نامه ای با بیمه ایران اهتمام کرد تا خدمات این شرکت به صورت ویژه در اختیار شرکت های دانش بنیان قرار گیرد.
بیمه مسئولیت، بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه مسئولیت ناشی از تولید، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان، بیمه آتش سوزی، بیمه درمان گروهی و بیمه شکست ماشین آلات همچون بیمه نامه هایی است که در بسته خدمتی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفته است.
یکی از انواع بیمه های مورد نیاز شرکت های دانش بنیان بیمه آتش سوزی و سرقت ماشین آلات است. باتوجه به افزایش قیمت ماشین آلات و تجهیزات لازم بود که هر چه سریع تر این نگرانی و دغدغه شرکت های دانش بنیان برطرف شود و این دارایی ها در مقابل عوامل لطمه زایی مانند سرقت و آتش سوزی بیمه شوند.

بدین سبب طی تفاهم نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بیمه ایران، این شرکت بسته بیمه ای جامعی برای ریسک های مترتب بر دارایی های شرکت های دانش بنیان، محصولات دانش بنیان و مسئولیت های شرکت های دانش بنیان عرضه کرده است.

برمبنای اعلام معاونت علمی، در همین راستا بسته بیمه های آتش سوزی و سرقت ماشین آلات برای حفاظت از دارایی های فیزیکی به شرکت های دانش بنیان ارائه می شود. شرکت های متقاضی می توانند به نمایندگی های بیمه ایران در سراسر کشور مراجعه کنند تا از این بسته های بیمه ای برخوردار شوند.



1399/08/04
17:33:12
5.0 / 5
1826
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما