وزیر اقتصاد:

سهامداران حقیقی مراقب باشند سهامشان را ارزان نفروشند

سهامداران حقیقی مراقب باشند سهامشان را ارزان نفروشند پول من: وزیر اقتصاد با اعلان اینكه سهام خیلی از شركت ها باارزش است، از سهامداران حقیقی درخواست نمود با تامل بیشتری نسبت به فروش سهام خود اقدام نمایند.به گزارش پول من به نقل از مهر، فرهاد دژپسند بعدازظهر امروز در حاشیه جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: قبول داریم که چند روزی است وضعیت شاخص بورس خوب نیست اما بازار سرمایه فقط با شاخص ارزیابی نمی گردد. بعنوان نمونه اگر تصمیمی راجع به موضوعی مثل نرخ سود گرفته شود این موارد نیز در بازار سرمایه اثرگذار می باشد.
وزیرامور اقتصادی و دارایی با اعلان اینکه ریل گذاری نهادهای نظارتی در بازار سرمایه ادامه دارد، اضافه کرد: هم اکنون خیلی از شرکت هایی که در بورس هستند بازارگردان دارند. همین طور امروز می توانیم بازارساز و اوراق تبعی اختیاری داشته باشیم.
دژپسند اشاره کرد: خیلی از بنگاهها سوددهی خوبی دارند چونکه گلچین شده هستند و در مقابل صادرات نیز معاف از مالیات هستند. بدین سبب خیلی از آنها درآمد ارزی خوبی دارند.
وی اضافه کرد: سهام خیلی از شرکت ها بهادار است و خواهش من این است که افراد با تأمل بیشتری به خرید و فروش اقدام نمایند تا گرفتار ارزان فروشی سهام نشوند.
وزیرامور اقتصادی و دارایی در آخر اظهار داشت: بهترین کار دولت، ریل گذاری و اطلاع رسانی است که در حال انجام می باشد.


منبع:

1399/08/07
12:05:19
5.0 / 5
1578
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما