همتی تشریح كرد:

جزئیات وام ۱ میلیونی برای ۱۰ میلیون سرپرست خانوار

جزئیات وام ۱ میلیونی برای ۱۰ میلیون سرپرست خانوار رئیس كل بانك مركزی در یادداشتی جزئیات اعطای تسهیلات قرض الحسنه یك میلیون تومانی به 10 میلیون سرپرست خانوار را تشریح نمود.به گزارش پول من به نقل از مهر، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی نوشت:
پرداخت وام قرض الحسنه یک میلیونی به حدود ۱۰ میلیون سرپرست خانوار که درآمد ثابت ندارند از محل همان اعتبارات ۷۵ هزار میلیارد تومانی اختصاصی نظام بانکی برای مقابله با آثار کرونا است. برای حفظ ثبات مالی و جلوگیری از انحراف از هدف تورمی، با وجود نیاز به منابع مالی جهت تامین نیازهای معیشتی مردم، بانک مرکزی چاره ای جز ادامه سیاست های انضباطی خود و عدم انبساط جدید پولی ندارد.
با توجه به اهمیت کنترل نقدینگی و تورم، کمک های دیگری نیز که از طرف دولت و مجلس محترم برای معیشت مردم در نظر گرفته می شود، به این نکته مهم توجه داشته اند و به منابعی غیر از منابع بانک مرکزی، برای تامین آن، تکیه می کنند. بانک مرکزی درباب کنترل تورم حداکثر تلاش خودرا به عمل آورده و از تمام ابزارهای لازم استفاده خواهدنمود.
در آذر ماه که برای کنترل شیوع بیماری کرونا بعضی از مشاغل تعطیل می شوند، شعب بانک ها با حداکثر نصف تعداد کارکنان فعالیت خواهند داشت. ضمن قدردانی از کوشش های فداکارانه تمام همکاران بانکی در شعب بانک ها، تمهیدات لازم برای کاهش ضرورت حضور مشتریان در شعب، برمبنای دستورالعمل های ابلاغی، پیش بینی شده است.

1399/08/30
16:40:48
5.0 / 5
1601
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما