۱۱ درصد تهرانی ها پول برق نمی دهند

۱۱ درصد تهرانی ها پول برق نمی دهند به گزارش پول من مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اظهار داشت: تعداد مشترکان کم مصرف در تهران قبل از اجرای طرح برق امید ۹.۵ درصد کل مشترکان بود که هم اکنون به حدود ۱۱ درصد رسیده است که هیچ رقمی بابت مصرف برق، پرداخت نمیکنند.


رامین پوریا در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینکه این تعداد شامل مشترکانی که به دلایلی همچون تخلیه ملک، فاقد مصرف هستند نمیشود، اظهار نمود: اطلاعات در ارتباط با هر مشترک اینکه در چه جایگاهی قرار دارد آیا کم مصرف است یا خوش مصرف یا پرمصرف در هر دوره همراه با قبض الکترونیک برای مشترکان، پیامک می شود.
وی با تکیه بر اینکه راهکارهای کاهش مصرف در هر دوره بر مبنای شرایط فصل، برای مشترکان تهرانی پیامک می شود، خاطرنشان کرد: در اپلیکیشن (برق من) مشترکان قادرند اطلاعات بسیارکاملی در مورد میزان مصرف برق خود و این که چه مقدار کاهش مصرف، منجر به تغییر جایگاه آنان در محاسبات بهای برق مصرفی خواهد شد و همینطور مقایسه با سایر مشترکان به دست آورند.
به قول مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ مشترکان پرمصرف در صورت کاهش مصرف و قرار گرفتن در رده خوش مصرف، با عنایت به نحوه محاسبه پلکانی قبوض برق، کاهش محسوسی را در رقم پرداختی، مشاهده خواهند کرد.
منبع:

1399/10/20
19:34:28
0.0 / 5
1344
تگهای خبر: اپلیكیشن , پرداخت , پول
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما