كیفیت سنجی تجهیزات پزشكی داخلی و وارداتی امكان پذیر شد

كیفیت سنجی تجهیزات پزشكی داخلی و وارداتی امكان پذیر شد یکی از مجموعه های فناور آزمایشگاهی با استفاده از تجهیزات پیشرفته، خدمات کیفیت سنجی برای تجهیزات پزشکی ساخت داخل و وارداتی عرضه می کند.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، نوشین محمدزاده، مدیر این مجموعه فناور آزمایشگاهی، با اشاره به اینکه این مجموعه آزمایشگاهی در حوزه های بیو الکتریک، بیومکانیک، به شرکتهای دانش بنیان حوزه تجهیزات پزشکی خدمات فناورانه عرضه می کند، اضافه کرد: در این مجموعه، خدمات فنی و مهندسی، خدمات آزمون تجهیزات پزشکی، خدمات آزمون تجهیزات آزمایشگاهی و خدمات آزمون خودروی آمبولانس عرضه می شود.
وی درباره خدمات آزمایشگاهی عرضه شده در آزمایشگاه بیوالکتریک این مجموعه، اظهار نمود: با در اختیار داشتن توانمندی تست تجهیزات الکتریکی پزشکی و آزمایشگاهی برپایه استانداردهای عمومی و اختصاصی در ارتباط با هر تجهیز، سعی کردیم در راه افزایش کیفیت تجهیزات پزشکی و ایجاد بستر صادرات آنها به کشورهای دیگر گام برداریم.
محمدزاده تصریح کرد: این توانمندی وجود دارد که در زمینه تست تجهیزات مکانیکی پزشکی بر مبنای استانداردهای اختصاصی در ارتباط با هر تجهیز خدمات را عرضه دهیم. همینطور از تجهیزات این آزمایشگاه در دوره های آموزشی برگزار شده برای مدیران کنترل کیفیت تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی برای ارتقای دانش شرکت کنندگان در این آموزش ها استفاده می شود.
محمدزاده ضمن اشاره به عرضه تخصصی خدمات در حوزه پزشکی اظهار داشت: با هدف یاری تولیدکنندگان و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی و ارتقای کیفیت محصولات ارایئه شده در این عرصه، سعی کردیم تا به فعالان این حوزه در زمینه بالا بردن کیفیت محصولات پزشکی و آزمایشگاهی در ایران کمک نماییم.
وی به ارزیابی کیفی تجهیزات پزشکی بخصوص در مقابله با انتشار کرونا اشاره نمود و افزود: از همان روزهای نخست، به روند تولید تجهیزات مقابله با کرونا کمک کردیم و از بهمن ماه سال گذشته، تجهیزات وابسته به کرونا را خارج از نوبت و در کوتاه ترین زمان مورد آزمون قرار دادیم.
این فعال فناور، حاصل این همکاری را ورود تجهیزات با کیفیت مطابق با استانداردهای به روز بین المللی و ملی به چرخه تولید و بهره مندی مصرف کنندگان بخصوص کادر درمان از این تجهیزات دانست و اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان نقش پررنگی در این چرخه تولید دارند و مجموعه ما توانسته است تا با آزمون تجهیزات پزشکی، این شرکت ها را در مقابله با کرونا همراهی کند.
بر مبنای اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، محمدزاده به تجهیزات پزشکی سنجش شده در دوران کرونا اشاره نمود و اظهار داشت: دستگاههای تصفیه هوا، دستگاه ضدعفونی کننده بیمارستانی و خانگی، دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی، تجهیزاتی که با لامپ UV و یا ازن ضدعفونی را انجام می دهند، توسط این مجموعه فناور مورد سنجش قرار گرفت و به یاری چرخه درمان و سلامت کشور آمد.
منبع:

1399/10/24
23:39:40
0.0 / 5
1005
تگهای خبر: ارز , تولید , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما