در پردیس بندرعباس دانشگاه امیركبیر انجام می شود

برگزاری كنفرانس بین المللی نمك زدایی و تصفیه آب

برگزاری كنفرانس بین المللی نمك زدایی و تصفیه آب پول من: کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب 28 تا 30 بهمن ماه در پردیس بندرعباس دانشگاه صنعتی امیرکبیر انجام می شود.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، معرفی متخصصان و دانشمندان در زمینه توسعه فناوریهای پایدار در حوزه نمک زدایی با کم ترین رد پای زیست محیطی از مهم ترین اهداف برگزاری کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفی آب است.
در این کنفرانس تجربیات بین المللی موفقی از شرق آفریقا، خاورمیانه، شمال آفریقا، اسپانیا، استرالیا و انگلستان معرفی می شود.
مدیریت منابع آب، فرآیندهای نمک زدایی و تصفیه آب و فناوری های پایدار آب از محورهای کنفرانس بین المللی نمک زدایی و تصفیه آب است.
برای بهره مندی از تجربیات بین المللی در این کنفرانس مذاکرات گسترده ای با دانشمندان و پژوهشگران تراز اول دنیا در عرصه آکادمیک و صنعتی صورت گرفت که نتیجه آن مشارکت چندین دانشمند و متخصص برگزیده بین المللی بعنوان سخنران کلیدی در کنفرانس است.
این کنفرانس دارای نمایه ISC بوده و برنامه دارد در سال های آینده به نمایه اسکوپوس نیز برسد.
مقالات برتر این کنفرانس در دو مجله ISI با اسامی Water Supply و Water Reuse and Desalination از انتشارات
‏IWA (International Water Association) منتشر می شود.
بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، از میان مقالات ارسال شده به دبیرخانه این کنفرانس 46 مقاله پذیرفته شده که از میان آنها 31 مقاله برای ارائه شفاهی انتخاب شده است.
منبع:

1399/11/23
13:17:21
0.0 / 5
1024
تگهای خبر: صنعت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما