آغاز برنامه سراسری مبارزه با مراكز غیرمجاز استخراج رمزارز

آغاز برنامه سراسری مبارزه با مراكز غیرمجاز استخراج رمزارز به گزارش پول من مدیرعامل توانیر از آغاز دور چهارم اقدام فراگیر با هدف مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز و تنظیم روشنایی های معابر در سرتاسر کشور خبرداد.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، محمدحسن متولی زاده با بیان اینکه این برنامه در چارچوب اقدامی فراگیر در سرتاسر کشور آغاز خواهد شد اضافه کرد: این برنامه با هدف تعادیل و تنظیم روشنایی معابر و مقابله با مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز در دو روز متوالی اجرا خواهد شد.
وی در عین حال استفاده از کنتورهای فهام و تنظیم ساعات های نجومی مدارات روشنایی و یک درمیان کردن چراغهای روشنایی معابر را از دیگر محورهای این برنامه سراسری عنوان نمود و اظهار داشت: در کنار مقابله با دستگاههای رمز ارز غیرمجاز که به شکلی تجاوز به حقوق مردم تلقی می شود، توسعه بکارگیری نرم افزار برق من در دریافت گزارش های مردمی هم در دستور کار این برنامه سراسری خواهد بود.
مدیرعامل توانیر همینطور ضمن اشاره به پیشبینی های صورت گرفته در مورد ورود جبهه هوای سرد به کشور، خاطرنشان کرد: صنعت برق با این اقدام فراگیر، برای هفته سرد پیش رو آماده می شود.
طبق اعلام توانیر، این برنامه سراسری از فردا پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت. پیش از این صنعت برق در سطح شرکتهای توزیع سراسر کشور، با برگزاری سه برنامه سراسری، برای افزایش پایداری، تاب آوری و پیش گیری از بروز مشکلات در شبکه های توزیع اقدام نموده بود.
در این برنامه سراسری، بیشتر از 1000 اکیپ های عملیاتی در چارچوب در گروه های ۲ تا ۳ نفره مبادرت به رفع مشکلات و بهینه سازی شبکه های توزیع با محورهای تنظیم شده می کنند.
منبع:

1399/11/29
14:02:35
0.0 / 5
1208
تگهای خبر: ارز , دستگاه , صنعت , نرم افزار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما