بازدید مدیران بانك ایران زمین از شعبه های استان های قم و همدان

بازدید مدیران بانك ایران زمین از شعبه های استان های قم و همدان پول من: معاون عملیات بانكی و مدیر امور شعب بانك ایران زمین از شعبه های این بانك در استان های قم و همدان بازدید نمودند.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی بانك ایران زمین، محمدرضا ادبی معاونت عملیات بانكی به اتفاق مصطفی یزدانجو مدیر امور شعب استان ها و محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مركزی و چهارمحال و بختیاری از شعب استان قم بازدید به عمل آوردند.
معاون عملیات بانكی ضمن بازدید از شعب استان قم و بررسی عملكرد شعبه با همكاران استانی صمیمانه در مورد مسایل روز بانكداری گفتگو نمود.
وی در این دیدارها خاطرنشان كرد: تمامی همكاران شعب در جهت تحقق اهداف سازمانی باید تمام توان خویش را معطوف برنامه ریزی، شناسایی بازار هدف و بازاریابی موثر كرده كه این مهم با همراهی و همگامی فرد فرد كاركنان، احساس مسئولیت و وجدان كاری امكان پذیر خواهد بود.
ادبی با اشاره به مهمترین اصول خدمات بانكداری، جلب رضایت مشتریان را از اصول اساسی عنوان و ازضروریات یك شعبه پویا به وجود نیروهای جوان و تلاشگر اشاره و افق های روشن پیش رو را حاصل تلاش جمعی همكاران دانست.
وی در ادامه با بیان اهمیت تبیین راهكارهای جذب منابع ارزان قیمت فرصت برابر پیش رو را بسیار مهم عنوان و با بر شمردن ابزار های موجود نظیر: ضمانت نامه، گشایش اعتبارات اسنادی، افتتاح حساب های قرض الحسنه و سایر خدمات الكترونیك، بر عدم جذب منابع متكی بر نرخ سود تاكید و خواهان تلاش بیشتر همكاران در این زمینه شد.
از سوی دیگر مدیر امور شعب استان های بانك ایران زمین از شعب همدان بازدید و ضمن دیدار با كاركنان در جریان آخرین وضعیت عملكردی شعب قرار گرفت.
یزدانجو هدف از سفرهای استانی و نظارت از شعب سراسر كشور را بررسی استانداردهای مصارف و بستر سازی مناسب ابزارها در جهت ارتقاء منابع بانك عنوان نمود.
در این سفر یزدانجو از شعب استان همدان بازدیدكرد و ضمن شنیدن سخنان همكاران در مورد نقطه نظرات، مشكلات و پیشنهادات آنها پیرامون مسائل شعبه، رهنمودهایی در مورد انجام امور بهتر به آنها بیان كرد.

1396/10/01
13:52:20
5.0 / 5
5025
تگهای خبر: بازار , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما