در نشست مشترك رییس جهاددانشگاهی و مدیرعامل شركت تامین آب اصفهان مطرح شد؛

استفاده از توانمندی و ظرفیت جهاددانشگاهی در انتقال آب خلیج فارس به اصفهان

استفاده از توانمندی و ظرفیت جهاددانشگاهی در انتقال آب خلیج فارس به اصفهان به گزارش پول من نشست مشترک دکتر حمیدرضا طیبی، رئیس جهاددانشگاهی با دکتر سید محمود حسینی، مدیرعامل شرکت تأمین آب اصفهان با محوریت استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های جهاددانشگاهی در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس به اصفهان برگزار گردید.به گزارش پول من به نقل از ایسنا، به منظور استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های جهاددانشگاهی در پروژه ملی انتقال آب خلیج فارس به اصفهان نشستی با حضور رئیس، معاون پژوهش و فناوری و مدیرکل و مدیر پروژه یابی دفتر تخصصی فنی و مهندسی و علوم پایه جهاددانشگاهی با مدیرعامل شرکت تأمین آب اصفهان در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.

دکتر طیبی، توانمندی های جهاددانشگاهی را در اجرای پروژه ملی "انتقال آب خلیج فارس به اصفهان" شرح داد. دکتر حسینی، مدیرعامل شرکت تأمین آب اصفهان هم توضیحاتی را در مورد برنامه ریزی های مالی و اقتصادی اجرای پروژه و نحوه تأمین مالی آن ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، در انتها این نشست مقرر شد جلسه ای با حضور نمایندگان جهاددانشگاهی و شرکت "سازه سازان" سرمایه گذار و بهره بردار آب شیرین کن فاز اول پروژه با عنوان "انتقال آب خلیج فارس به کرمان و یزد" برگزار و از ظرفیتهای این نهاد در ساخت و تأمین تجهیزات آب خلیج فارس استفاده گردد. همینطور بر استفاده از ظرفیت جهاددانشگاهی در مدیریت انتقال تکنولوژی تجهیزات شامل غشاء و پمپ ها در پروژه خط(2) تاکید شد.
1400/04/05
19:57:47
5.0 / 5
1347
تگهای خبر: اقتصاد , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما