برگزاری دوره مجازی مدیریت کسب و کار توسط دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ

برگزاری دوره مجازی مدیریت کسب و کار توسط دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ به گزارش پول من دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ اعلام نمود دوره های مجازی مدیریت کسب و کار عرضه می دهد.


به گزارش پول من به نقل از راپلر، هرچه که دنیا بیشتر دیجیتالی می شود، چالش رهبران و مدیران دنیای تجارت دوچندان می شود. علاوه بر یادگیری نحوه استفاده صحیح از فناوری، برای این رهبران ضروریست که راه های پایدار برای توسعه نقش و دامنه فناوری در مشاغل در ارتباط با خویش را هم کشف کنند.
با عنایت به این نکته، متخصصین مشاغل باید مهارت هایی کسب کنند که به آنها کمک نماید جهان دیجیتال را بیشتر کندوکاو کنند.
یکی از طریق های انجام این کار، حضور در برنامه تحصیلات تکمیلی است که به دانشجویان کمک می نماید دانش خویش را در زمینه مورد علاقه شان گسترش دهند.
با این حال، دانشجویان آسیایی با یک چالش عملی روبه رو هستند. از آنجائیکه اغلب این برنامه توسط دانشکده های اروپا و آمریکا عرضه می شود، شرکت در کلاس ها و یا شرکت در پروژه های تیمی برای این دانشجویان دشوارتر است.
در این راستا، دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ یک دوره مجازی انعطاف پذیر برای آموزش مدیریت کسب و کار عرضه کرده است. دانشگاه علم و صنعت هنگ کنگ دارای یکی از برترین دانشکده های اقتصاد جهان است و برنامه کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار این دانشگاه بسیار معروف است.
منبع:

1400/05/09
21:30:45
5.0 / 5
179
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما