۶۵ درصد شبکه بانکی واکسینه شدند

۶۵ درصد شبکه بانکی واکسینه شدند به گزارش پول من دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی اظهار داشت: 65 درصد شبکه بانکی واکسینه شدند.به گزارش پول من به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، علیرضا قیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی اظهار نمود: طی هماهنگی هایی که با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شد، کار واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی هفتم مردادماه شروع شد و از هفته گذشته روند واکسیناسیون در همه استانها شروع شده است.
وی افزود: در تهران به موازات استانها، ما ۱۷ مرکز را مشخص کردیم و با کمک بیمارستان بانک ملی مراکزی در سطح شهر تهران همچون مراکز بهداشتی بانک ملی، بانک رفاه و بانک مسکن در اختیار این کار قرار گرفتند.
قیطاسی اضافه کرد: این مراکز برای واکسیناسیون کارکنان آماده شد و حدود ۲۰۰ پرسنل هم از بانک ملی و هم از کادر درمانی بیمارستان در یک همایش آموزش دیدند که کار ثبت و ضبط و واکسن را انجام دهند.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی تصریح کرد: این کار از ۱۴ مردادماه در سطح تهران شروع شد و طبق پیش بینی ها بانک ملی تدابیر لازم را برای این کار انجام داد. قیطاسی افزود: علاوه بر شهر تهران، پایگاه های دیگری در سطح استان همچون پایگاه شهرستان ورامین و شهرستان دماوند فعالیت می نمایند.
شناسایی ۲۴۰ هزار نفر در شبکه بانکی برای واکسیناسیون
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی افزود: در طول این مدت، آمار و اطلاعات کل پرسنل شبکه بانکی کشور، شامل بانکهای دولتی، نیمه دولتی، خصوصی و مؤسسات اعتباری که تعداد آنها به بالای ۲۴۰ هزار نفر می رسد، از بانک ها و مؤسسات اعتباری دریافت شد. وی ادامه داد: از این تعداد، حدود ۶۸ هزار نفر مربوط به استان تهران است که طبق برنامه ریزی انجام شده وارد فاز اجرائی واکسیناسیون قرار گرفته اند.
۶۵ درصد شبکه بانکی واکسینه شدند
قیطاسی درباره تعداد افراد واکسینه شده اشاره کرد: تا امروز خوشبختانه، در سطح کشور حدود ۶۵ درصد از کارکنان شبکه بانکی واکسینه شده اند و تا عصر روز گذشته (شنبه، ۱۶ مردادماه) هم، پروسه واکسیناسیون شبکه بانکی در شش استان بطور کامل صورت گرفته و به انتها رسیده است.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی افزود: این استانها شامل مرکزی، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، البرز، بوشهر و زنجان هستند که پروسه واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی را به پایان رسانده اند.
پایان واکسیناسیون شبکه بانکی تا سه شنبه
وی در ادامه اظهار داشت: از تعداد ۶۸ هزار نفر واجد شرایط شناسایی شده در شبکه بانکی استان تهران نیز، تا آخر وقت روز گذشته، حدود ۵۰ درصد کارکنان طی سه روز و در مراکز ۱۷ گانه سطح استان واکسینه شده اند.
قیطاسی با اعلان اینکه بطور تقریبی روزانه ۱۰ هزار نفر از کارکنان شبکه بانکی واکسینه می شوند، اظهار نمود: پیش بینی ما این است که به احتمال زیاد تا اختتام روز سه شنبه، ۱۹ مردادماه پروسه واکسیناسیون تهران نیز به اتمام برسد.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی درباره کارکنانی که بهر دلیلی نتوانسته اند واکسن بزنند هم اظهار داشت: البته ممکنست تعداد کمی از این موارد به دلیلهای خاص مثل غیاب در روز مورد نظر و یا مریضی و ابتلاء به ویروس کرونا و دلایلی از این دست که امکان واکسن زدن ندارند، برای روزهای دیگر باقی بماند و برمبنای تجویز پزشک به وقت دیگری موکول شوند.
وی درباره این دسته از افراد که از پروسه واکسیناسیون شبکه بانکی جا می مانند، هم اظهار داشت: ان شاءالله کار این افراد نیز با هماهنگی وزارت بهداشت در اسرع وقت انجام می شود که از قبل اطلاع رسانی خواهد شد.


منبع:

1400/05/18
10:20:04
5.0 / 5
377
تگهای خبر: آمار , بانك , پول , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما