كمیسیون برنامه تصویب كرد

اختصاص ۳۰ درصد از عوارض ارزش افزوده دریافتی از واحدهای تولیدی به تکمیل طرح های نیمه تمام

اختصاص ۳۰ درصد از عوارض ارزش افزوده دریافتی از واحدهای تولیدی به تکمیل طرح های نیمه تمام به گزارش پول من سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت که برپایه مصوبه امروز این کمیسیون 30 درصد از عوارض ارزش افزوده دریافتی از واحدهای تولیدی صرف تأمین زیرساخت ها و عرضه خدمات آنها و تکمیل طرح های نیمه تمام شهرک ها و نواحی صنعتی استان می شود.


محمدمهدی مفتح در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: طرح اصلاح بند (ب) ماده (6) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه با حضور طراح و مسئولانی از سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی افزود: برپایه بخشی از این طرح 30 درصد از عوارض ارزش افزوده مبحث اجزای (1) و (2) دریافتی از واحدهای تولیدی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی شهرستان ها برای تأمین زیرساخت ها و عرضه خدمات آنها و تکمیل طرح های نیمه تمام شهرک ها و نواحی صنعتی استان، در اختیار شرکت شهرک های صنعتی استان قرار می گیرد.
مفتح افزود: همینطور پنج درصد از مبلغ مبحث سهم سی درصد شهرک های استان جهت عرضه خدمات مربوطه در همان شهرک ها در اختیار شرکتهای خدماتی مبحث قانون نحوه واگذاری، مالکیت و اداره امور شهرک های صنعتی قرار می گیرد.
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خاطرنشان کرد: پس از بحث و بررسی در این جلسه مقرر شد کمیته ای با حضور اعضای کمیسیون های اقتصادی و برنامه و بودجه برای انجام کار کارشناسی و اصلاحات لازم تشکیل گردد تا پس از اقدامات لازم، طرح اصلاح بند (ب) ماده ۶ قانون برنامه پنجساله ششم توسعه به صحن علنی عرضه شود.1400/05/20
01:02:48
5.0 / 5
7925
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , تولید , چك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما