تمدید دریافت وام مسکن بدون نیازبه خرید اوراق تسهیلات تاآخر شهریور

تمدید دریافت وام مسکن بدون نیازبه خرید اوراق تسهیلات تاآخر شهریور بانک تخصصی بخش مسکن اعلام نمود که تسهیلات بدون سپرده خرید یا ساخت مسکن تا آخر شهریور ۱۴۰۰ تمدید شده است.به گزارش پول من به نقل از مهر، بانک عامل بخش مسکن مهلت استفاده از تسهیلات طرح ۸۲ را تا آخر شهریور سال ۱۴۰۰ تمدید کرد.
در راستای تمدید مدت استفاده از منابع ناشی از صدور اوراق رهنی مذکور، به منظور مساعدت با خریداران واحدهای مسکونی و پاسخگویی به تمامی در خواست های واصله و تعهدات بوجود آمده توسط شعب و با در نظر گرفتن تعطیلی های در ارتباط با شیوع کرونا، بدین وسیله مهلت استفاده از تسهیلات طرح ۸۲ تا آخر شهریور ماه سال ۱۴۰۰ تمدید می شود.
در این راستا اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده مذکور مشمول درخواست هایی می شود که پیش نویس قرارداد آن حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ تنظیم و قرارداد ذی ربط حداکثر تا تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ در دفاتر اسناد رسمی ثبت گردد.
تمامی شعب بانک عامل بخش مسکن به متقاضیانی که تا آخر شهریور سال آینده درخواست بهره مندی از تسهیلات خرید مسکن از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن را دارند، تسهیلات موصوف را به صورت توأم (بخشی از محل اعتبار داخلی بانک و بخشی از محل خرید اوراق مذکور) پرداخت خواهند کرد.
پرداخت تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده که از دیماه سالجاری به متقاضیان پرداخت می شود به نحوی است که نیمی از مبلغ تسهیلات از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن و مابقی از محل منابع بدون سپرده (مجموعاً تا سقف های تسهیلات خرید مسکن اوراق گواهی حق تقدم) پرداخت می شود.
به این ترتیب متقاضیان فقط برای نیمی از تسهیلات نیازمند خرید اوراق هستند.


منبع:

1400/05/25
14:33:15
5.0 / 5
387
تگهای خبر: بانك , پرداخت , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما