از بازار پارچه های محرم چه خبر؟

از بازار پارچه های محرم چه خبر؟ پول من: رییس اتحادیه صنف صباغان و گلزنان تهران از کاهش 10 درصدی تقاضای پارچه های محرم نسبت به سالهای قبل و همین طور افزایش دو برابری مواد اولیه این صنف طی یک سال آگاهی داد.


حسن سلیمی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طی یک سال قبل مواد اولیه این صنف حدود ۱۰۰ درصد افزایش داشته است و معین نیست چه کسی باید این شرایط را کنترل کند. حتی موردی بوده که طی یک سال یک ماده اولیه تولید داخل پنج بار افزایش قیمت داشته است.
وی همین طور هشدار داد که با ادامه این وضعیت در آینده نه چندان دور واحدها همه به سبب نبود قدرت خرید تعطیل شوند. در چنین شرایطی همه واحدهای کوچک و بزرگ گرفتار مشکل می شوند. اما گوش شنوایی نیست. دولت جدید باید با کارشناسان ارتباط برقرار کند.
سلیمی با اعلان اینکه صنایع نساجی از بزرگترین صنایع کشور است که تعدادی زیادی اتحادیه همچون اتحادیه پوشاک، خیاطان، پیراهن دوزان، صباغان و غیره زیر مجموعه آنست بیشترین کارگر و مهندس را در خود دارد، اظهار داشت: اعمال محدودیت های کرونائی لطمه جدی به اصناف وارد کرده، چونکه هر روز تعطیلی به اندازه ۱۰ روز به صاحب شغل لطمه می زند و در کنار آن حدود ۳ ماه است که بازارهای مختلف با رکود مواجهند.
سلیمی همین طور ۷۰ تا ۸۰ درصد مواد اولیه این صنعت را وارداتی عنوان نمود.
همین طور بگفته وی تقاضای پرچم های محرم حدود ۱۰ درصد نسبت به سال های قبل کاهش داشته است.
منبع:

1400/05/28
13:44:01
5.0 / 5
437
تگهای خبر: بازار , تولید , چك , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما