موافق وزیر پیشنهادی اقتصاد

طغیانی: خاندوزی فرزند عزیز مجلس است

طغیانی: خاندوزی فرزند عزیز مجلس است به گزارش پول من یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده شهادت می دهم که دکتر خاندوزی جوانی متعهد، توانمند و متخصص است.


به گزارش پول من به نقل از ایسنا، مهدی طغیانی در جلسه علنی عصر امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی و در موافقت با وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی بیان نمود: دکتر خاندوزی فرزند عزیز مجلس است و از ۱۴ سال پیش تا به امروز در مرکز پژوهش های مجلس و در یکسال و نیم گذشته در کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی درحال تلاش است. ایشان بعنوان معاون اقتصادی مرکز پژوهشها کوشیده و بیشتر از ۱۵۰ گزارش نظارتی مجلس را تهیه کرده است.
وی در ادامه اظهار نمود: همکاری ایشان با مرکز پژوهش های مجلس بر هیچ کس پوشیده نیست و ایشان از مدیران اجرایی دستگاه ها به خوبی شناخت دارد که در عملکرد وزارت اقتصاد می تواند موثر باشد. همکاری ایشان در تهیه طرح ها و لوایح مجلس شورای اسلامی کاملا مشهود است.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ایشان بیشتر از ۳۷ مقاله علمی و پژوهشی دارد که کلید واژه آن اسلام، عدالت و اقتصاد اسلامی است. آیا فردی با چنین توانایی نمی تواند از عهده این وزارت خانه بر بیاید.؟
طغیانی در ادامه تصریح کرد: بنده بعنوان معلم کوچک اقتصاد شهادت می دهم که ایشان هم در اقتصاد اسلامی و هم در سیاستگذاری های اقتصادی می تواند بسیار موثر باشد. وزارت راه و یا وزارت جهاد کشاورزی نیازمند وزرای با تجربه است. وزارت اقتصاد انسجام فکری و نظری می خواهد که خوشبختانه ایشان برخوردار می باشد. ایشان نگاه ویژه ای به تحریم ها داشته و تابحال چندین جلسه در این حوزه برگزار کرده است. بنده شهادت می دهم دکتر خاندوزی هم جوانی توانمند و متعهد و هم فردی متخصص است.
منبع:

1400/05/31
23:39:44
5.0 / 5
256
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما