همکاری نزدیک بانک مهر ایران با ناجا

همکاری نزدیک بانک مهر ایران با ناجا به گزارش پول من به مناسبت هفته ناجا بعضی از همکاریهای بانک مهر ایران با نیروی انتظامی را مرور کرده ایم.به گزارش پول من به نقل از مهر، نیروی انتظامی یکی از بنیان های اصلی امنیت کشور بشمار می رود و کارکنان این نیرو در تأمین امنیت جامعه که یکی از شروط اصلی برای هر گونه فعالیت اقتصادی و… است نقش بی بدیلی دارند.
بر همین اساس بانک مهر ایران تلاش کرده عرضه خدمت به کارکنان این نیرو را بعنوان یکی از برنامه های اساسی خود طراحی کند. شاید وجه مشترک این دو نهاد را بتوان در سخنان یکی از فرماندهان ارشد پیشین این نیرو جست که اظهار داشته بود: فعالیت در بانک مهر ایران و نیروی انتظامی از حیث عرضه خدمات عمومی و عام المنفعه با هدف بهبود معیشت مردم و ارتقا سطح جامعه روابطی بسیار نزدیک است و گسترش سطح همکاریهای دوجانبه در زمینه های بانکی از بهترین تصمیمات مشترک به شمار می آید.
در راستای همکاری با نیروی انتظامی و پشتیبانی از کارکنان زحمت کش این نهاد، بانک مهر ایران در تفاهم نامه ای که با نیروی انتظامی داشته، ضمن هم افزایی با منابع این سازمان، ۸۴ هزار فقره تسهیلات به مبلغ ۹، ۴۰۰ میلیاردریال به کارکنان ناجا پرداخت کرده است.
همچنین بانک مهر ایران با سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح هم تفاهم نامه ای داشته تا بازنشستگان نیروهای مسلح همچون نیروی انتظامی، از هم افزایی منابع این سازمان با بانک مهر ایران، قادر به دریافت تسهیلات قرض الحسنه باشند. در این بخش هم تابحال ۵۴۵ هزار فقره تسهیلات به ارزش تقریبی ۱۴ هزار و ۷۰۰ میلیاردریال پرداخت شده که بخشی از دریافت کنندگان این تسهیلات بازنشستگان نیروی انتظامی هستند.
همکاری های بانک مهر ایران با ناجا، رضایت این سازمان را هم درپی داشته، بطوریکه قبل از این معاون سابق هماهنگ کننده نیروی انتظامی اظهار داشته بود: باتوجه به همکاریهای صورت گرفته در سنوات قبل و رضایتمندی پرسنل ناجا از رفتار حرفه ای و عرضه سریع خدمات و پرونده های تسهیلاتی توسط این بانک، مصمم بر آنیم تا زمینه این همکاری ها را بیشتر از پیش گسترش دهیم.
وی همینطور اظهار کرده بود: نیروی انتظامی با سایر بانکهای کشور هم در تعامل بوده، اما طبق گزارشات، بررسی ها و ارزیابی های صورت گرفته، بانک مهر ایران در عرضه خدمات بسیار روان تر از سایر بانکها اقدام نموده و تجربه کاری مطلوب تری را رقم زده است.
همچنین قبل از این یک تفاهم نامه همکاری دوجانبه برای ارتقای امنیت اجتماعی میان بانک مهر ایران و معاونت اجتماعی نیروی انتظامی هم امضا شده است. بر طبق این تفاهم نامه کوشش برای پیش گیری از بروز جرم و ارتقای احساس امنیت مشتریان بانک از راه آموزش و بهره گیری از ظرفیت های متقابل سازمانی در دستور کار قرار گرفت.
برنامه ریزی و اجرای طرح های آموزشی و اقدامات مشترک در امتداد توانمندسازی مشتریان و کاهش صدمه پذیری آنها در فضای مجازی، همکاری در جهت تولید فیلم و انیمیشن در مورد شگردهای جدید مجرمان، تدوین پیام های آموزشی و پیگیرانه در مورد دانستنی های انتظامی، اجتماعی و شگردهای جدید کلاهبرداری در فضای مجازی و توزیع آن در شعب بانک، استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی و تبلیغات بانک برای آگاه سازی مردم در ارتباط با روش های مقابله با صدمه های اجتماعی، استفاده از تجهیزات ایمنی و رعایت پیشگیری وضعی در محیط بانک، عرضه تسهیلات و آموزش همگانی در مورد استفاده شهروندان از صندوق امانات جهت نگهداری اموال پرارزش نظیر پول و طلا و غیره از محورهای این همکاری است.
این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.


منبع:

1400/07/18
12:23:20
5.0 / 5
120
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , پرداخت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما