كارشناس بازار سرمایه در گفت وگو با پول من مطرح كرد؛

وضعیت صعودی بورس تثبیت شده است

وضعیت صعودی بورس تثبیت شده است به گزارش پول من، نوید رجایی اظهار داشت: اگر نگاهی به شاخص کل داشته باشیم متوجه خواهیم شد که مقاومت یک میلیون و ششصد هزار واحد شکسته شده و بازار در این ناحیه تثبیت شده است.



نوید رجایی، کارشناس بازار سرمایه درگفت وگو با خبرنگار مهر، درباره ی آخرین وضع بازار سرمایه بیان کرد: افزایش قیمت دلار در بازار آزاد سبب شد تا چشم انداز تورمی بار دیگر بر بازار سهام حاکم شود و همین عامل موجب شد تا شاخص کل توان عبور از مقاومت یک میلیون شش صد هزار که تا قبل از این پنج بار موفق به شکستن آن نشده بود را داشته باشد.
رجایی افزود: اگر نگاهی به شاخص کل داشته باشیم متوجه خواهیم شد که مقاومت یک میلیون و ششصد هزار واحد شکسته شده و بازار در این ناحیه تثبیت شده است.
این کارشناس بازار سرمایه تشریح کرد: باتوجه به وضع بازار می توان بیان داشت که بازار درحال انجام پولبک (بازگشت) به مقاومت یک میلیون ششصد هزار واحد که حالا به ناحیه حمایتی تبدیل گشته می باشد و گروههای مختلف همچون فلزی ها و خودرویی ها بانکی ها موفق شده اند از مقاومت های خود عبور کنند و عرضه های روز شنبه و یکشنبه را می توان پولبکی (بازگشت) به نواحی ذکر شده قلمداد کرد.
نوید رجایی در آخر اظهار داشت: گزارش های پاییز فرا می رسد و خودرویی ها دراین زمینه موفق عمل کرده اند می توان انتظار داشت با ثابت بودن متغیرهای سیاسی و اقتصادی از اواخر روز یکشنبه و یا دوشنبه مجدداً شاهد افزایش تقاضا در کلیت بازار باشیم. با تمام موارد ذکر شده سطح حمایتی شاخص در محدوده یک میلیون و پانصد و هشتاد هزار است و سرمایه گذاران محترم باید به این نکته توجه داشته باشند.


منبع:

1401/10/24
15:15:36
5.0 / 5
247
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , بانك , بورس
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
پول من
pooleman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت پول من محفوظ است

پول من

محاسبه گر پول شما